Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Boże narodzenie:
Filtry:

Bombki plastikowe

Produkty: 272
10,70 zł
15,40 zł
20,40 zł
9,90 zł
9,90 zł
19,40 zł
52,00 zł
52,00 zł
52,00 zł
12,90 zł
15,40 zł
18,00 zł
10,00 zł
12,90 zł
10,99 zł
19,90 zł
34,00 zł
34,00 zł
34,00 zł
14,60 zł
9,99 zł
8,80 zł
8,80 zł
19,90 zł
9,99 zł
13,99 zł
12,99 zł
9,50 zł
9,50 zł
9,90 zł
10,90 zł
17,50 zł
29,50 zł
14,80 zł
14,99 zł
12,99 zł
15,90 zł
9,99 zł
37,00 zł
9,99 zł
  • 1
  • 3
  • wpisz numer strony do której chcesz przejść i wciśnij enter
  • › 7

Jednym z symboli świąt Bożego Narodzenia jest bombka. Może ona być wykonana z różnych materiałów – szkła, drewna, styropianu czy metalu. Bombki plastikowe to dobra alternatywa zwłaszcza dla bombek szklanych. Ozdoby bożonarodzeniowe wykonane z tworzywa sztucznego są odporne na uszkodzenia i nie można się nimi skaleczyć. Prawidłowo przechowywane posłużą przez wiele lat. Chcesz zamówić bombki choinkowe plastikowe? Poznaj nasze propozycje.

Bombki plastikowe – różne kształty i rodzaje

Jako producent ozdób bożonarodzeniowych proponujemy rozmaite bombki plastikowe, które dostępne są w kompletach. Jeżeli szukasz ponadczasowych ozdób świątecznych, wybierz okrągłe bombki w kolorze czerwonym, złotym lub srebrnym. Ponieważ jednak świąteczne trendy również się zmieniają, zamówisz u nas najmodniejsze w tym sezonie bombki choinkowe plastikowe.

Przykładowe bombki plastikowe, na które warto zwrócić uwagę:

  • bombki choinkowe sople – zwisające z dachów i gałęzi sople są jednym z symboli zimy i dlatego bombkami w tym kształcie warto przyozdobić bożonarodzeniowe drzewko,

  • bombki choinkowe plastikowe w kształcie grzybków – bombki z czerwonym kapeluszem i białą nóżką uchodzą za symbol szczęścia i dlatego są ponadczasowym hitem wśród bożonarodzeniowych dekoracji,

  • bombki plastikowe LED – jeżeli chcesz, aby Twoja choinka była przystrojona zgodnie z aktualnymi trendami, bombka plastikowa z oświetleniem LED to konieczność.

W przeszłości popularne było przystrajanie drzewka bożonarodzeniowego słodkościami – cukierkami czy piernikami. Kontynuujesz tę tradycję? W naszej ofercie znajdziesz zawieszki i bombki plastikowe w kształcie cukierków, lizaków czy jabłuszek.

Bombki choinkowe plastikowe do dekoracji świątecznych

Bombki plastikowe to podstawowa dekoracja bożonarodzeniowa – przyozdabia się nimi choinki sztuczne i żywe drzewka. Bombka plastikowa to także element wieńców wykonywanych na bazie gałązek jodły czy świerku. W tym roku planujesz zamówić więcej bombek i szukasz pomysłów, jak jeszcze je wykorzystać? Skorzystaj z naszych inspiracji!

Bombki choinkowe plastikowe z naszej oferty mogą być użyte do przygotowania najróżniejszych dekoracji świątecznych – oto kilka pomysłów:

  • girlanda z bombek – plastikowe bombki i kawałek sznurka to prosty przepis na elegancką i efektowną girlandę, która może znaleźć swoje miejsce w różnych pomieszczeniach, np. salonie czy sypialni,

  • drzewko z bombek – lekkie bombki plastikowe w różnych odcieniach można wykorzystać do stworzenia choinki z bombek na bazie gąbki florystycznej w kształcie stożka,

  • świąteczny świecznik – wystarczy duża szklana misa, wysoka świeca i kilka bombek w różnych rozmiarach i kolorach, aby wyczarować świąteczny świecznik, który wprowadzi do pomieszczenia wyjątkowy nastrój.

Znasz osobę, która docenia prezenty DIY? Bombki choinkowe plastikowe o mniej typowych kształtach (np. bombka plastikowa w kształcie cukierka czy bombka plastikowa w kształcie lizaka) można wykorzystać np. do odświeżenia starej ramki na zdjęcia.

Wybierz bombki plastikowe w Goliathome!

W sklepie Goliathome znajdziesz rozmaite bombki plastikowe – gładkie, mieniące się w świetle czy przyozdobione zimowymi motywami. Jako producent bożonarodzeniowych dekoracji proponujemy też rzadziej spotykane na rynku bombki. Przykładami mogą być: bombka plastikowa przezroczysta, elegancka bombka plastikowa w kolorze czarnym czy bombka plastikowa wytłaczana.

Przy pomocy naszych bombek udekorujesz nie tylko choinkę – możesz je wykorzystać również do stworzenia świątecznych dekoracji czy własnoręcznie wykonanych upominków. Zamów bombki plastikowe bezpośrednio u producenta i zrealizuj swoje pomysły!

Mogą Ci się spodobać