Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Boże narodzenie:
Filtry:

Anioły bożonarodzeniowe

Produkty: 76
15,50 zł
9,80 zł
49,90 zł
9,30 zł
28,00 zł
7,99 zł
4,90 zł
25,80 zł
23,00 zł
28,00 zł
9,50 zł
13,50 zł
26,00 zł
26,00 zł
26,00 zł
13,00 zł
26,00 zł
5,30 zł
12,20 zł
4,90 zł
69,90 zł
34,00 zł
11,50 zł
4,90 zł
6,99 zł
12,20 zł
8,99 zł
17,99 zł
12,70 zł
8,70 zł
9,90 zł
10,99 zł
19,90 zł
4,80 zł
6,90 zł
6,30 zł
8,80 zł
4,99 zł
2,80 zł
16,20 zł
  • 1
  • wpisz numer strony do której chcesz przejść i wciśnij enter

Jedną z bożonarodzeniowych ozdób, bez których trudno wyobrazić sobie udekorowane mieszkanie w tym wyjątkowym okresie roku, są anioły. Symbolizują one pokój i nadzieję, a jednocześnie przypisuje się im ochronę domu. Chcesz zamówić anioły bożonarodzeniowe? Poznaj nasze propozycje. Podpowiadamy też, jak wykorzystać dostępne w naszej ofercie produkty.

Anioły bożonarodzeniowe - dopełnienie świątecznej aranżacji

Jak wprowadzić do domu świąteczny nastrój? Najprostszym sposobem są figurki świąteczne - wystarczy je ustawić na wybranych meblach czy sprzętach. Jednak anioły bożonarodzeniowe nie są wykonane jedynie z ceramiki - w naszym sklepie proponujemy też pluszowe aniołki, które świetnie sprawdzą się w pokoju dziecka. Z kolei anioły bożonarodzeniowe z zawieszką mogą uzupełnić dekoracje choinkowe - są dostępne w różnych wymiarach.

Okres przed Bożym Narodzeniem upływa nie tylko na wyborze ozdób na choinkę, ale również na przygotowaniu stroików i wianków. Następnie trafiają one na wigilijny stół, drzwi domu czy nagrobek bliskiej osoby. Jako element takich kompozycji świetnie sprawdzą się anioły bożonarodzeniowe na piku czy w formie np. zawieszki.

Lubisz minimalistyczne dekoracje? W tym roku chcesz przygotować ekologiczne Boże Narodzenie? Aniołki bożonarodzeniowe - w odróżnieniu od wielu innych ozdób - są dostępne w różnych wersjach. Metalowe aniołki bożonarodzeniowe będą doskonale prezentować się we wnętrzach typu loft. Z kolei do minimalistycznie urządzonego salonu czy przedpokoju warto wybrać aniołka bez wielu detali - może on być wykonany z białego lub kremowego materiału.

Różne rozmiary i wzory aniołów bożonarodzeniowych do wyboru

Anioły bożonarodzeniowe w formie zawieszek na choinkę czy figurek to tylko dwie z wielu naszych propozycji. Chcesz, aby w Twoim domu znalazły się aniołki? Rozważ też inne możliwości - możesz u nas zamówić:

  • naklejki w kształcie aniołków - doskonale nadadzą się one do przystrojenia okien w mieszkaniu, możesz je też umieścić np. na lodówce;
  • klamerki w kształcie aniołków - jeżeli lubisz zaskakiwać, wybierz anioły bożonarodzeniowe osadzone na klamerkach; możesz je wykorzystać m.in. podczas pakowania upominków dla najbliższych;
  • sznur lampek choinkowych z aniołkami - taka ozdoba podczas długich wieczorów będzie rozświetlać pomieszczenie nastrojowym światłem;
  • lampiony w kształcie aniołków - to doskonała alternatywa dla standardowych, wykorzystywanych przez cały rok lampionów.

W naszym sklepie proponujemy nie tylko ceramiczne aniołki - zamówisz u nas anioły bożonarodzeniowe wykonane również z innych materiałów, w tym choćby metalu, włóczki, sizalu czy drewna. Do stworzenia niektórych aniołków został wykorzystany więcej niż jeden materiał (np. drewno i futerko).

Dostępne w naszej ofercie anioły bożonarodzeniowe różnią się też rozmiarami. Możesz zdecydować się na niewielkie figurki, które będą subtelnym akcentem w bożonarodzeniowej dekoracji. Chcesz, aby anioł został dostrzeżony? Wybierz aniołki ze zwisającymi nogami - mają one ok. 40 cm wysokości.

Unikalne anioły bożonarodzeniowe w ofercie Goliathome!

Szukasz aniołków bożonarodzeniowych? Zapoznaj się z naszymi propozycjami - oferujemy aniołki nawiązujące kolorystycznie do świąt Bożego Narodzenia oraz aniołki, które mogą być eksponowane na meblach przez cały rok. Zamówisz u nas też figurki aniołków wykonane z materiału imitującego gips, które są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych - można je wykorzystać do świątecznej dekoracji nagrobka.

Poznaj nasz asortyment - obejrzyj aktualnie dostępne produkty. Zamów u nas anioły bożonarodzeniowe i przygotuj swój dom na nadchodzące święta!

Mogą Ci się spodobać