Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Sztuczne sukulenty

Produkty: 4
45,00 zł
55,00 zł
27,00 zł
19,90 zł

Niezwykle modne i efektowne sztuczne sukulenty w doniczce. Wyglądają jak prawdziwe, a są zdecydowanie mniej wymagające! Ciesz się oryginalną ozdobą w swoim domu, która nie potrzebuje podlewania ani pielęgnacji.

Sztuczne sukulenty w doniczkach – ozdoba do każdego miejsca

Sztuczne kwiaty, w odróżnieniu od prawdziwych, mają tę przewagę, że możemy je ustawić, gdzie tylko mamy ochotę, nie zwracając uwagi na warunki, ilość światła, temperaturę czy wilgotność. I tak sztuczne sukulenty z powodzeniem możemy wykorzystać jako dekorację nawet w miejscach ciemnych i bez okien jak np. łazienka lub o ograniczonym dopływie światła słonecznego, jak np. pomieszczenia o wystawie północnej. Sztuczny sukulent w doniczce jest doskonałą i bezpieczną ozdobą każdego salonu, sypialni, kuchni czy nawet pokoju dziecięcego.

Sztuczne kwiaty sukulenty – oferta

W naszym asortymencie znajdziesz sztuczne sukulenty wykonane z największą starannością i dbałością o detale. Do ich stworzenia wykorzystano wysokiej klasy materiały, dzięki czemu rośliny będą trwałą ozdobą przez lata, która nie odbarwi się, a jednocześnie będzie wyglądała jak żywa. 

Wybieraj spośród wielu naszych propozycji sztucznych sukulentów w doniczkach, które ozdobią i idealnie uzupełnią każdy wystrój. W ofercie posiadamy także sztuczne drzewka bonsai oraz piękne kwiaty sztuczne. Sprawdź nasz asortyment i znajdź efektowną dekorację dla siebie!