Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Komplety mebli ogrodowych

Produkty: 11
2190,00 zł
3999,99 zł
740,00 zł
1200,00 zł
1400,00 zł
270,00 zł
270,00 zł
270,00 zł
1299,00 zł
299,00 zł
299,00 zł

Jeśli interesuje Cię zaprojektowanie spójnie wyglądającego miejsca wypoczynkowego na świeżym powietrzu, warto wybrać określony styl, który wyznaczy tor dobierania określonych elementów aranżacji. Gdy już to zrobisz, należy sięgnąć po odpowiedni komplet mebli ogrodowych, który będzie punktem centralnym całej strefy relaksu.

Poznaj propozycje ogrodowych zestawów wypoczynkowych dostępnych w ofercie Goliat Home i wybierz najlepszy dla siebie!


Zestawy mebli ogrodowych na taras, balkon i do ogrodu

Z przyjemnością podziwiasz ciekawe propozycje na urządzenie balkonu lub tarasu? Dzięki kompletom mebli ogrodowych możesz zrealizować je we własnej przestrzeni. Jeśli Twój balkon jest niewielkich rozmiarów, postaw na kompaktowe meble ogrodowe złożone z kilku elementów, np. ze stolika i dwóch krzeseł. Taki zestaw meble ogrodowe w zupełności wystarczy, by w spokoju posiedzieć na nim i poczytać książkę lub wypić popołudniową kawę.

Natomiast, jeśli chcesz zainwestować w zestaw ogrodowy wypoczynkowy przeznaczony dla większej liczby osób, przyjrzyj się tym wykonanym z technorattanu lub metalu. Z pewnością zagwarantują one wygodne miejsce do siedzenia dla rodziny i gości, a także doskonale sprawdzą się podczas błogiego wypoczynku.

Meble ogrodowe wypoczynkowe doskonale odnajdują się w towarzystwie parasoli ogrodowych, które ustawione nawet w nasłonecznionym miejscu ogrodu, zapewniają przyjemny cień w upalny dzień lata.

Wszystkie oferowane przez nas meble ogrodowe z pewnością posłużą Ci przez długie lata, niezależnie od miejsca ich ustawienia.


Zestaw ogrodowy wypoczynkowy – oferta

Meble ogrodowe zestaw to obowiązkowy punkt letniej aranżacji ogrodu, tarasu lub balkonu. Dzięki nim, nawet nie wyjeżdżając z domu, możesz mieć namiastkę wakacji i czuć powiew lata również po pracy. Co więcej, jeśli pracujesz zdalnie, komplet mebli ogrodowych może stać się także Twoim tymczasowym biurem. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni!

Poznaj szczegóły naszej oferty i wybierz swój własny komplet mebli ogrodowych!

Mogą Ci się spodobać