Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Huśtawki ogrodowe

Produkty: 18
499,99 zł
359,99 zł
470,00 zł
159,00 zł
29,90 zł
99,00 zł
99,00 zł
99,00 zł
99,00 zł
99,00 zł
99,00 zł
99,00 zł
29,90 zł
120,00 zł
1149,00 zł
149,00 zł
42,00 zł
129,00 zł

Huśtawki ogrodowe to sprzęt, który koniecznie powinien znaleźć się w każdym ogrodzie. Dlaczego są one tak istotne? Ponieważ to dzięki nim można cofnąć się do szczęśliwych lat dzieciństwa, poczuć się jak na prawdziwych wakacjach u dziadków, a dodatkowo porządnie odpocząć nawet po ciężkim dniu!

Bujaczki ogrodowe są doskonałym elementem wyposażenia ogrodu, tarasu lub balkonu, z którego z przyjemnością korzystają wszyscy – zarówno dzieci, jak i dorośli. Poznaj więc naszą ofertę huśtawek ogrodowych i wybierz tę, która psuje Ci najbardziej!

Huśtawka dwuosobowa ogrodowa

Miejsce dla ogrodowej huśtawki możesz wygospodarować wszędzie. Niewielkich gabarytów świetnie sprawdzi się na balkonie – może być także w formie wiszącego fotela. Huśtawka balkonowa to świetna odskocznia, jeśli podczas mieszkania w bloku, chce się poczuć klimat działki lub ogrodu. Nieco większą huśtawkę ogrodową z powodzeniem umieścisz na tarasie obok innych mebli ogrodowych. Z kolei huśtawka dwuosobowa ogrodowa perfekcyjnie wpasuje się w klimat każdego ogrodu i zapewni przestrzeń do romantycznych wieczorów we dwoje.

Tworząc w ogrodzie zakątek, w którym odpocznie cała rodzina, oprócz dwuosobowej huśtawki ogrodowej możesz postawić także na ławki ogrodowe. Wspólnie stworzą one perfekcyjne miejsce do spędzania letniego popołudnia.

Zastanawiasz się, jaki rodzaj sprzętu wybrać? Zwróć uwagę na huśtawki metalowe do ogrodu. Ich solidna konstrukcja i ponadczasowy design sprawiają, że są to sprzęty na lata.

Ogrodowe huśtawki – oferta

Zastanawiasz się, jaki rodzaj huśtawki ogrodowej wybrać? Wszystko zależy od tego, w jakim stylu planujesz urządzić swoją strefę letniego relaksu. Wybierając stonowane barwy, możesz mieć pewność, że sprzęt będzie uniwersalny i dopasuje się do aranżacji. Jeśli natomiast wybierzesz ostre, przyciągające wzrok kolory, najpewniej huśtawka ogrodowa zdominuje aranżację i stanie się jej centralnym punktem. Wszystko więc zależy od celu, jaki chcesz osiągnąć.

Poznaj nasze wszystkie huśtawki ogrodowe i wybierz model dla siebie!

Mogą Ci się spodobać