Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Ławki ogrodowe

Produkty: 3
145,00 zł
320,00 zł
169,00 zł

Planujesz zaprojektować ogród, w którym połączysz harmonię natury z praktycznymi rozwiązaniami? Jest to wyzwanie, któremu możesz sprostać, wybierając odpowiednie meble ogrodowe. Jednym z nich są ławki ogrodowe, które nadadzą swobodnego charakteru Twojemu zielonemu zakątkowi, jednocześnie oferując wygodne miejsce do siedzenia i podziwiania uroków przyrody.

Poznaj ofertę ławek ogrodowych w Goliat Home!

Ławki ogrodowe z oparciem

Prawidłowa postawa podczas siedzenia to zagadnienie, z którym spotykamy się, wybierając każdego rodzaju meble zapewniające podparcie dla kręgosłupa. Jest to niezwykle ważna kwestia, ponieważ wsparcie dla mięśni jest kluczowe, aby w pełni się zrelaksować. Jeśli więc zależy Ci, aby Twoje meble ogrodowe również były komfortowe, postaw na ławki ogrodowe z oparciem! Takie rozwiązanie pozwoli Ci rozłożyć się wygodnie pod ulubionym drzewem w ogródku, na tarasie lub na balkonie – wszędzie tam, gdzie uznasz, że zachodzi taka potrzeba.

Ławka ogrodowa z oparciem to mebel, który z powodzeniem zestawisz z innymi elementami wyposażenia ogrodu, np. z huśtawkami ogrodowymi lub stołami i stolikami ogrodowymi. Kompletując odpowiedni zestaw, stworzysz strefę relaksu, z której z przyjemnością skorzystają także inni członkowie rodziny lub zaproszeni goście. Ławkę ogrodową wykorzystasz nawet podczas garden party, jeśli zabraknie Ci wystarczającej ilości krzeseł bądź innych miejsc siedzących.

Plastikowe ławki ogrodowe

Plastikowe ławki ogrodowe to sprzęt na lata. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, nie wymagają specjalnych technik konserwacji, czy pielęgnacji. Wystarczy wilgotna ściereczka lub szmatka nasączona detergentem, którego używasz do czyszczenia innych powierzchni w domu i gotowe – możesz korzystać z czystego wyposażenia ogrodu.

Plastikowa ławka ogrodowa z pewnością posłuży Ci przez wiele sezonów ze względu na swoją solidną konstrukcję. Materiał nie odbarwia się i nie blaknie. A w połączeniu z miękkimi dodatkami typu poduszki zapewnia naprawdę wygodne miejsce do siedzenia.

Poznaj szczegóły naszej oferty!