Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Wiosna i Wielkanoc:
Filtry:

Zajączki wielkanocne

Produkty: 134
10,50 zł
42,00 zł
6,20 zł
6,20 zł
6,20 zł
6,20 zł
6,20 zł
6,20 zł
6,20 zł
3,90 zł
4,50 zł
4,50 zł
25,90 zł
6,20 zł
6,20 zł
45,00 zł
34,99 zł
19,90 zł
29,90 zł
29,99 zł
9,90 zł
9,90 zł
3,40 zł
26,80 zł
26,80 zł
26,80 zł
26,80 zł
15,90 zł
16,90 zł
16,90 zł
16,90 zł
9,99 zł
2,99 zł
17,99 zł
8,70 zł
5,99 zł
9,90 zł
22,90 zł
38,50 zł
19,90 zł
 • 1
 • 3
 • wpisz numer strony do której chcesz przejść i wciśnij enter
 • › 4

Odpowiednio dobrane ozdoby na Wielkanoc pomagają wprowadzić do domu nie tylko klimat świąt, ale również rozkwitającej na zewnątrz wiosny. Dlatego też marzec i kwiecień to miesiące długo wyczekiwane przez wielu z nas. Chcesz udekorować swój dom na święta? Zapoznaj się z rozmaitymi dodatkami z naszej oferty, wśród których na szczególną uwagę zasługują sympatyczne zające wielkanocne.

Zajączki wielkanocne – element świątecznych dekoracji

Przygotowywanie domu na wiosnę to czas sprzątania i odświeżania pomieszczeń. To doskonały moment, aby schować przedmioty kojarzące się z zimą i chłodem i zastąpić je lżejszymi dodatkami. Idealne dekoracje świąteczne powinny być dopasowane do miejsca, rodzaju wystroju wnętrz oraz upodobań właścicieli. W naszej zróżnicowanej ofercie znajdziesz produkty wykonane z różnych materiałów, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Polecamy nie tylko klasyczne jajeczka wielkanocne, ale również zajączki wielkanocne. Ozdoby mogą posłużyć Ci do dekoracji stołu, okien, drzwi, balustrad czy kominka.

Gotowe rozwiązania w postaci figurek pozwalają uzyskać błyskawicznie doskonałe rezultaty. Jeśli natomiast radość sprawia Ci samodzielnie tworzenie, zapraszamy do zapoznania się z naszymi dekoracjami, które możesz wykorzystać do samodzielnego wykonania stroików na stół i innych jedynych w swoim rodzaju ozdób. Własnoręcznie wykonany świąteczny dodatek może też być miłym upominkiem dla zaproszonych do wspólnego biesiadowania gości.

Zając wielkanocny – różne rozmiary figurek

Kolorowe jajka-pisanki i zając wielkanocny to symbole Wielkanocy. Aby pomóc Ci w przygotowaniu efektownej dekoracji na ten szczególny czas, przygotowaliśmy atrakcyjne dekoracje w wielu formach:

 • Zając wielkanocny figurka – wykonany z drewna, szkła, tworzywa sztucznego, porcelany, a nawet pluszu. Do wyboru masz zarówno wielkanocne zajączki przywodzące na myśl żywe stworzenia, jak i ich luźniejszą, bajkową interpretację, która w szczególności budzi sympatię u dzieci.
 • Zajączki wielkanocne, dekoracje w formie zawieszki – to świetny i łatwy w użytkowaniu pomysł na dekorację. Można je łatwo zawiesić na klamkach od drzwi i okien. Producent załącza do nich solidne sznureczki, dzięki czemu nie musisz obawiać się zerwania.
 • Wielkanocny zając w formie klamerki/spinacza – można go przypiąć do obrusów i firanek, spiąć serwetki na świątecznym stole lub udekorować własnoręcznie wykonane stroiki z dodatkiem zajączków.
 • Naklejki z zajączkami – dzięki nim udekorujesz świąteczne kartki z życzeniami. Stanowią one również świetny pomysł na symboliczne prezenty dla najmłodszych.
 • Wielkanocne zajączki z koszykiem – figurki połączone z pojemnikiem mogą stać się miejscem do przechowywania jajek pisanek, święconki czy świątecznych łakoci. Prezentują się efektownie, a jednocześnie są bardzo praktyczne.
 • Zajączek wielkanocnyjako figurka ze słomy – to propozycja dla miłośników naturalnych materiałów, które przyciągają do siebie swoją prostotą i nieprzerysowanym urokiem.
 • Wielkanocny zając na patyku – może być wykorzystany w stroikach i bukietach z wiosennych kwiatów jak tulipany czy żonkile.
 • Przytulanka – pluszowych zajączków na łapkach również nie brakuje w naszej ofercie, dlatego możesz umieścić je podczas zabaw w ogrodzie (poszukiwanie jajek i słodyczy przez dzieci), a także potraktować je jako prezenty lub nagrody dla zwycięzców zorganizowanych zabaw.

Wybierz zajączki wielkanocne z oferty Goliathome!

Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu, które kojarzy nam się z wieloma pięknymi wspomnieniami. Warto więc poświęcić odrobinę czasu, aby chwile spędzone z rodziną i najbliższymi były magiczne i niezapomniane. Nasze figurki wielkanocne zajączki podarują z pewnością wszystkim domownikom i zaproszonym gościom wiele radości. Nie ma znaczenia czy przygotowujesz spotkanie w domu, czy zabawy w ogrodzie - z naszymi dekoracjami możesz puścić wodzę fantazji. Polecamy gotowe rozwiązania i półprodukty, które pozwolą Ci obudzić w sobie kreatywność!

Mogą Ci się spodobać