Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Sztuczne drzewka Bonsai

Produkty: 7
9,90 zł
29,90 zł
14,64 zł
28,06 zł
9,50 zł
15,70 zł
15,70 zł

Drzewka bonsai to niezwykle efektowna dekoracja każdego wnętrza. Nadaje świeżości i oryginalnego charakteru, sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i w klasycznych aranżacjach. Żywe drzewka wymagają jednak bardzo czasochłonnej uprawy i systematycznego przycinania. Wybierz więc sztuczne drzewka bonsai, które zdobią wnętrza bez konieczności pielęgnacji. Sprawdź, dlaczego warto kupić je w naszym sklepie.

Sztuczne drzewko bonsai – oryginalna ozdoba niewymagająca pielęgnacji

Pielęgnacja żywych drzewek bonsai to zadanie dla osób, które mają sporo czasu i lubią opiekować się wymagającymi roślinami. Dzieje się tak, ponieważ tym przypadku zakłada się nie tylko podlewanie czy nawożenie, ale także umiejętne systematyczne przycinanie, któremu bonsai zawdzięcza charakterystyczny kształt. Wymaga to zarówno specjalistycznej wiedzy, jak i narzędzi oraz umiejętności.

Inaczej rzecz ma się, jeśli chodzi o drzewka bonsai sztuczne – wystarczy ustawić je w wybranym przez siebie miejscu, bez ryzyka niepowodzenia podczas pielęgnacji. To doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych lub wyjeżdżających często w podróże!

Sztuczne bonsai w doniczce do postawienia w każdym miejscu

Kwiaty sztuczne mają tę zaletę, że nie trzeba przejmować się warunkami środowiska zewnętrznego: wystawą i ilością światła, wilgotnością czy temperaturą. Drzewko sztuczne bonsai, podobnie zresztą jak sztuczne sukulenty, można ustawić w ciemnych pomieszczeniach bez okien i dopływu naturalnego światła, a także miejscach w pełni nasłonecznionych czy w bardzo wilgotnych, jak np. łazienka. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze czy w punktach usługowych. Każdej przestrzeni nada świeżości i oryginalnego charakteru.

Drzewko bonsai sztuczne – oferta

W naszym asortymencie dostępne są drzewka sztuczne bonsai w różnych gatunkach i rozmiarach oraz z podstawami w różnych stylach. Z łatwością dopasujesz je do różnorodnych aranżacji i udekorujesz nimi swoje wnętrze! Sprawdź ofertę i znajdź idealne sztuczne drzewko bonsai!