Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Ozdoby na Halloween

Produkty: 25
6,80 zł
6,80 zł
8,06 zł
11,30 zł
3,70 zł
3,70 zł
4,06 zł
4,06 zł
7,26 zł
9,15 zł
4,95 zł
28,70 zł
11,30 zł
4,80 zł
6,43 zł
7,13 zł
9,13 zł
4,95 zł
5,40 zł
3,99 zł
4,06 zł
14,82 zł
9,70 zł
7,70 zł
11,90 zł

Halloween to zwyczaj obchodzony 31 października, który na stałe zagościł w tradycji wielu krajów. Dokładna historia święta nie jest znana. Jednak od lat hucznie obchodzone jest ono szczególnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz w Australii. W Polsce traktowane jest przede wszystkim jako zabawa – okazja do urządzenia przebieranych imprez z okazji Halloween oraz rozrywka dla dzieci, podczas której wspólnie z przyjaciółmi mogą pozbierać słodycze od okolicznych mieszkańców.

Jeśli planujesz zaproszenie gości na imprezę Halloween lub chcesz przystroić swój dom z okazji tego święta, koniecznie postaw na wyjątkowe dekoracje halloweenowe! Dzięki nim stworzysz niesamowity klimat, który pozwoli wczuć się w ten wyjątkowy wieczór, w którym mieszają się ze sobą ludzki świat i zaświaty.

Dekoracje halloweenowe – jak przystroić dom?

Dekoracje i ozdoby na halloween są podstawą przy obchodzeniu tego zwyczaju. Wybierając spośród szerokiej oferty dekoracji Halloween, możesz przebierać pośród zawieszek z czarownicami, nietoperzami czy dyniami. Przyjrzeć się zabawnym czaszkom na patykach, które można umieścić w wazonie, w doniczkach kwiatów lub wetknąć w wieńce bądź wkomponować w inne liście i dodatki jesienne. Ciekawym pomysłem na halloween wystrój są także takie elementy, takie jak klamerki z symbolami święta, które można poprzypinać w różnych miejscach domu, albo mogą służyć do przytrzymywania innych zawieszek.

Tworząc wystrój Halloween, zwróć uwagę także na osłonki do doniczek ze strachami, ciekawe figurki do ustawienia na przykład na regałach oraz na ozdobne świeczniki. W końcu zapalenie świeczek w wieczór Halloween to absolutna konieczność zabawy!

Dekoracje i ozdoby na halloween – oferta

Ozdoby na Halloween dostępne w ofercie Goliat Home wykonane są z dbałością o detale, aby nadać wnętrzu wyjątkowego klimatu. Przeglądając rozmaite halloween dekoracje, kieruj się więc przede wszystkim tym, co najlepiej pasuje do Twojej wizji wystroju. Sprawdź wszystkie akcesoria i stwórz niepowtarzalny klimat Halloween w sowim domu lub mieszkaniu!

Mogą Ci się spodobać