Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Kokony ogrodowe

Produkty: 5
699,00 zł
699,00 zł
899,00 zł
599,99 zł
515,00 zł

Kokony ogrodowe to zdecydowany hit aranżacyjny ostatnich lat. Można je spotkać zarówno we wnętrzach domu, jak i na tarasach, balkonach i w ogrodach. Świetnie wpisują się w klimat nowocześnie urządzonej przestrzeni, ale też równie dobrze odnajdują się w klasycznym, boho i rustykalnym stylu.

Niezwykle wygodne i designerskie kuszą, by choć na chwilę w nich usiąść. Poznaj naszą ofertę kokonów tarasowych i znajdź wśród nich swój wymarzony model!

Ogrodowy kokon – siedzisko dla wymagających


Kokony tarasowe zaprojektowane są w taki sposób, aby otulać ciało siedzącej w nich osoby. Dzięki temu gwarantują solidne podparcie pod plecy i zabezpieczają przed wypadnięciem z fotela. Siedzisko zawieszone jest na konstrukcji, która umożliwia delikatne bujanie się podczas siedzenia w kokonie ogrodowym. Sprawia to, że można się w nim oddać prawdziwie błogiemu relaksowi. A co więcej – tego typu siedzisko z pewnością przypadnie do gustu także dzieciom, które uwielbiają huśtawki.

Meble ogrodowe w zestawieniu z kokonami potrafią stworzyć miejsce, w którym każdy domownik znajdzie pasującą mu przestrzeń do siedzenia lub leżenia. Dobrane stylem krzesła i fotele ogrodowe oraz wygodne kokony zaoferują także komfortowe miejsce do przyjmowania gości w ramach imprezy typu garden party.

Plecione kokony ogrodowe wykonane są z trwałych materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wystarczy zdjąć miękkie poduchy, by fotel nie ucierpiał na deszczu. Masz więc gwarancję, że jest to zakup na lata, a nie wyłącznie na jeden sezon.

Kokony tarasowe – oferta

Ogrodowe kokony dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Możesz wybierać spośród paru kolorów poduch wyściełających wnętrze fotela. Dobierając je odpowiednio do swojej strefy relaksu, stworzysz więc aranżację nie tylko wygodną, ale i przyjemną dla oka.

Decydując się na meble ogrodowekokon, zyskujesz coś więcej niż tylko wygodne miejsce do siedzenia. To z pewnością jeden z najbardziej stylowych mebli ogrodowych, który warto mieć na swoim balkonie, tarasie lub w ogrodzie. Poznaj szczegóły naszej oferty!