Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Wiosna i Wielkanoc:
Filtry:

Doniczka jajko

Produkty: 12
18,50 zł
18,50 zł
18,50 zł
18,50 zł
18,50 zł
18,50 zł
18,50 zł
18,50 zł
18,50 zł
18,50 zł
8,40 zł
25,50 zł

Wielkanoc to wyjątkowy czas w roku. Po długiej, mroźnej i szarej zimie nareszcie przychodzi wiosna obfitująca w słoneczną pogodę i nową energię do życia. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie wkroczenie w ten wspaniały czas, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie domu. Oryginalne doniczki w kształcie jajka to doskonały pomysł na efektowną ozdobę. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli do wyboru.

Doniczka jajko – wyjątkowa dekoracja na wielkanocny stół

Niepozorna doniczka jajko może mieć wiele zastosowań. Dlaczego postawić na właśnie tę ozdobę na wielkanocnym stole? Jajko stanowi tradycyjny symbol nowego życia i odrodzenia, którego nie może zabraknąć na żadnym polskim stole. Podczas uroczystego śniadania bliskie sobie osoby dzielą się tym pokarmem, aby zgodnie z tradycją zadbać o zdrowie i pomyślność dla wszystkich członków rodziny. Z czasem jaja wielkanocne zaczęły przyjmować również inne formy niż pisanki, aby cieszyć domowników swoim dekoracyjnym i odświętnym charakterem.

Nowoczesne doniczki jajko możesz wykorzystać na wiele sposobów. Stanowią one doskonały pomysł na dekorację świątecznego stołu. Wewnątrz możesz umieścić intensywnie zieloną rzeżuchę i kurczaki wielkanocne lub postawić na wiosenne kwiaty jak tulipany, hiacynty czy żonkile. W środku możesz umieścić także kwitnące gałązki forsycji lub mirabelki, które wprowadzą do wnętrza wiele wiosennego nastroju.

Oryginalna doniczka skorupka jajka może także stać się bazą dla przygotowania stroika wielkanocnego. Wystarczy w nim umieścić gałązki, kwiaty świeże lub sztuczne oraz drobne ozdobne jajeczka, zajączki i kurczaki. Całość będzie nie tylko nawiązywała do Świąt Wielkiej Nocy, ale również stanie się energetyczną ozdobą na stół, komodę lub witrynę. Funkcjonalne doniczki wielkanocne jajko możesz także wykorzystać jako miseczka na słodycze, drobne upominki dla dzieci lub pisanki.

Doniczki w kształcie jajka w różnych rozmiarach do wyboru

Aby w pełni cieszyć się z klimatu świąt we własnym domu, warto zadbać o odpowiednie dekoracje. Ważne, aby nie tylko nawiązywały one do Wielkanocy, ale również były dopasowane stylem do wystroju domu. Dzięki temu uzyskasz spójny efekt, który zachwyci nie tylko domowników, ale też wszystkich zaproszonych gości. Aby ułatwić Ci to zadanie, w naszej ofercie przygotowaliśmy zróżnicowane doniczki w kształcie jajka, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. 

Niewielkie donice możesz postawić na stole, dzięki czemu nie będą zajmowały wiele miejsca potrzebnego na świąteczne potrawy. Średniej wielkości modele doskonale sprawdzą się na parapecie, szafkach oraz półkach. Te największe natomiast możesz postawić na podłodze tuż przy drzwiach, aby dumnie witały zaproszonych gości.

Nasze doniczki jajko wykonane są z wielu odpornych na zniszczenie materiałów, dzięki czemu stanowią trafiony zakup na wiele sezonów. Szkło, ceramika, porcelana oraz tworzywo sztuczne to zaledwie początek surowców, na które stawiamy w czasie przygotowywania naszej oferty. Dzięki temu możesz samodzielnie zadecydować, co najlepiej będzie pasowało do Twojego zamysłu aranżacyjnego.

Wybierz unikalne doniczki jajka z oferty Goliathome!

Chcesz udekorować swój dom na Wielkanoc, jednak nie wiesz, jak zgromadzić wszystkie niezbędne ozdoby? Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu, w której znajdziesz nie tylko gotowe dekoracje, ale również półprodukty, z których samodzielnie wykonasz dowolne kompozycje i stroiki. Oryginalne doniczki w kształcie jajka to zaledwie początek naszej świątecznej kolekcji, w której nie brakuje ozdobnych kurczaków, zajączków, jajek, pisanek, sztucznych kwiatów do złudzenia przypominających żywe rośliny, a także wielu przedmiotów codziennego użytku jak talerzyki, miseczki, solniczki, pieprzniczki oraz torby.

Poznaj nasze oryginalne propozycje i spraw, że tegoroczne Święta Wielkanocne będą niezapomniane dla całej Twojej rodziny i zaproszonych gości!

Mogą Ci się spodobać