Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Boże narodzenie:
Filtry:

Kurtyny LED na okno

Produkty: 24
53,00 zł
89,00 zł
139,00 zł
44,20 zł
79,90 zł
45,00 zł
79,00 zł
127,00 zł
69,00 zł
105,00 zł
105,00 zł
99,00 zł
59,90 zł
49,00 zł
107,00 zł
45,00 zł
54,50 zł
89,00 zł
59,99 zł
49,90 zł
49,99 zł
79,90 zł
39,99 zł
45,00 zł

Świąteczne ozdoby pozwalają uzyskać w domu wyjątkowy klimat Bożego Narodzenia. Przygotowania związane z nadchodzącymi świętami zajmują wiele czasu – oprócz organizacji wieczerzy wigilijnej czy kupienia prezentów pozostaje także kwestia udekorowania domu. Świetlne dodatki coraz częściej pojawiają się w mieszkaniach nie bez powodu. Dzięki nim można uzyskać piękny efekt w zaledwie kilka chwil. Kurtyny LED na okno to jeden ze sposobów na piękną i efektowną dekorację świąteczną. W mgnieniu oka można zamienić swoje okno w świąteczną wystawę. Kurtyny świetlne to wygodne i sprawdzone rozwiązanie, które można zastosować także w innych miejscach – na ogrodzeniach, balkonach, balustradach czy dachach. Będą świetnie prezentować się wszędzie tam, gdzie zawisną.

Kurtyny świetlne na okno i nie tylko

Ozdoby świąteczne mogą nie tylko być estetycznym, ale także praktyczny dodatkiem. Kurtyny świetlne na okno zapewnią dodatkowe światło i sprawią, że wnętrze nabierze wyjątkowego klimatu. Kurtyna LED jest o bardziej uniwersalnym i trwałym rozwiązaniem od standardowych świątecznych światełek, ponieważ ledowe żarówki są solidniejsze od tradycyjnych, a przez to, że nie wydzielają ciepła są także o wiele bezpieczniejsze.

Kurtyna świetlna LED świetnie sprawdzi się nie tylko w oknie. Można ozdobić nią także ogród. Będzie świetnym rozwiązaniem, jeśli chce się zamienić przestrzeń na zewnątrz w świąteczne i magiczne miejsce. Siatka LED świetnie prezentuje się również na ogrodzeniach. Dodatkowym atutem jest możliwość ich łączenia. Dzięki temu można zmienić całe ogrodzenie domu w świetlną aranżację. Zewnętrzna siatka LED sprawdzi się również na balustradach, balkonach czy dachach. Nie trzeba martwić się o to, czy dekoracja wytrzyma na zewnątrz. Konstrukcje są wysokoodporne na trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu przez cały zimowy sezon można cieszyć się pięknie udekorowanym ogrodem.

We wnętrzach, świetlne kurtyny mogą zdobić także balustrady schodów czy ściany. Pięknie wyglądają również we framugach drzwi. Można z nich tworzyć dowolne aranżacje, ponieważ posiadają funkcję łączenia ich ze sobą.

Kurtyna LED czy siatka LED – którą wybrać?

Siatki LED wykorzystywane są zazwyczaj do dekoracji zewnętrznych, a kurtyny do tych wewnętrznych. Nie jest to jednak regułą, dlatego zawsze przy wyborze warto sprawdzić do jakiego użytku przeznaczony jest dany produkt. Należy także zweryfikować w jaki sposób zasilane są świetlne kurtyny. Wiele wewnętrznych dekoracji ma zasilanie przewodowe lub akumulatorowe (np. na baterie). Z kolei kurtyny zaprojektowane do użytku zewnętrznego najczęściej wymagają zewnętrznego zasilania, więc także dostępu do prądu, o czym trzeba pamiętać, planując zakupy.

Należy także zwrócić uwagę na to, jakie parametry ma wybrana kurtyna LED lub siatka. O wiele lepiej dopasować ozdobę do okna czy ogrodzenia, gdy zna się wymiary miejsca, w którym zawisnąć ma dekoracja. Należy pamiętać o tym, jaki efekt końcowy chce się uzyskać. Dla jednych ozdoby sięgające niemal do ziemi będą wymarzoną dekoracją, a dla innych nie będzie to rezultat, który pragnęli uzyskać.

Uniwersalne siatki i kurtyny świetlne w ofercie Goliathome

Chcąc udekorować ogród czy wnętrze na święta, warto sięgnąć po kurtyny i siatki LED. Całość dopełnią lampki choinkowe, które można zawiesić na drzewkach. Jest to niezwykle efektowne i praktyczne rozwiązanie. Dzięki kurtynom świetlnym można uzyskać oszałamiający efekt w zaledwie kilka chwil. Montaż instalacji świetlnych jest niezwykle prosty, a koszt niewielki. W ofercie Goliathome znajduje się wiele interesujących pozycji, które sprawią, że cały dom może zmienić się w pięknie przystrojoną przestrzeń na cały zimowy sezon.

Mogą Ci się spodobać