Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Wianki i stroiki Wielkanocne

Produkty: 22
5,90 zł
29,90 zł
7,20 zł
32,00 zł
13,90 zł
13,90 zł
13,90 zł
16,90 zł
16,90 zł
13,50 zł
13,50 zł
13,50 zł
13,50 zł
13,50 zł
16,90 zł
16,90 zł
16,90 zł
6,80 zł
5,50 zł
59,00 zł
20,00 zł
3,90 zł

Wielkanoc to czas, w którym królują przede wszystkim radosne kolory i rośliny. Praktycznym wyborem do domów i mieszkań są stroiki na Wielkanoc. Te drobne dekoracje przywołają świąteczny klimat i zachwycą Twoich gości! Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie w GoliatHome.

Stroiki wielkanocne – wiosenne kolory zagoszczą w Twoim wnętrzu

Wielkanoc to jedno z ważniejszych świąt w kalendarzu. Nic więc dziwnego, że towarzyszą mu staranne przygotowania, w tym np. dekorowanie domu. Drobne akcenty i małe dodatki potrafią stworzyć wyjątkowy klimat w każdym pomieszczeniu. Jeśli chcesz wprowadzić do wnętrza radosne kolory, postaw koniecznie na stroik wielkanocny. Ciekawe propozycje znajdziesz w naszej ofercie.

Kto powiedział, że stroik wielkanocny ma być nudny? Zamiast typowej kompozycji, wybierz na Wielkanoc coś oryginalnego, jak chociażby stroik na świeczkę. Bukiet ze sztucznych róż i gipsówki w żółtym kolorze będzie strzałem w dziesiątkę! Przystroisz nim świecę, dzięki czemu dekoracja Twojego wielkanocnego stołu zyska odświętny charakter. Twoi goście będą zachwyceni dbałością o szczegóły i sprytnym przemycaniem wiosennych akcentów.

Wianki wielkanocne od GoliatHome

Na Wielkanoc sprawdzi się nie tylko stroik. Dobrym wyborem jest również wianek wielkanocny. W ofercie GoliatHome znajdziesz klasyczny wianek, który będzie bazą dla Twojej autorskiej kompozycji. W te święta możesz wykazać się kreatywnością i stworzyć dekorację, która w pełni będzie odpowiadać Twoim upodobaniom.

Proponujemy także gotowe wianki wielkanocne. Nasze warianty utrzymane są w pastelowych kolorach, dzięki czemu prezentują się świeżo i uroczo. Wplecione w kompozycje kwiaty, gałązki i jajka, nawiązują do najpopularniejszych wiosennych symboli.

Najpiękniejsze stroiki na Wielkanoc

W naszym asortymencie znajdziesz różne propozycje na Wielkanoc. Stroik wielkanocny to klasyczne rozwiązanie, które powinno zagościć w każdym domu. Święta to także okazja do tego, by odwiedzić miejsca spoczynku bliskich nam osób, dlatego proponujemy gotowe kompozycje nagrobne.

Do dekorowania domu przydadzą Ci się również ozdobne jajka w jasnych kolorach. Możesz np. zawiesić je na żywych gałązkach lub wpleść je w bukiety. Z dekoracjami z oferty GoliatHome stworzysz idealne święta!

Mogą Ci się spodobać