Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Wiosna i Wielkanoc:
Filtry:

Stroiki wielkanocne i wianki

Produkty: 27
29,90 zł
4,20 zł
4,20 zł
4,20 zł
4,20 zł
4,20 zł
5,90 zł
29,90 zł
7,20 zł
32,00 zł
13,90 zł
16,90 zł
13,90 zł
16,90 zł
13,50 zł
13,50 zł
13,50 zł
13,50 zł
16,90 zł
16,90 zł
59,00 zł
195,00 zł
20,00 zł
16,90 zł
13,50 zł
16,90 zł
3,90 zł

Przygotowujesz dom na święta wielkanocne? Symboli świątecznych jest wiele: palma, baranek, jajka czy kurczaczek. Jeżeli chcesz udekorować dom, nie musisz kupować wszystkich elementów osobno – wybierz tradycyjne lub zaskakujące formą stroiki wielkanocne. Poznaj nasze propozycje – w Goliathome proponujemy stroiki iwianki wielkanocne, które pomogą wprowadzić do wnętrz świąteczną i wiosenną atmosferę.

Stroik wielkanocny – świąteczny klimat w domu

Stroik wielkanocny to jedna z popularniejszych dekoracji związanych ze świętami wielkanocnymi. Stroiki wielkanocne wykonuje się zarówno ze świeżych, jak i sztucznych elementów. Tym, co je łączy, są akcenty świąteczne i wiosenne – stroiki na Wielkanoc to kompozycje, w których wykorzystuje się:

  • kwiaty wielkanocne i inne rośliny kojarzące się ze świętami wielkanocnymi – należą do nich choćby narcyzy, krokusy, żonkile i tulipany oraz bukszpan,
  • bazie wierzbowe i gałązki wielkanocne – puszyste bazie (kotki) uchodzą za jeden z pierwszych zwiastunów wiosny,
  • figurki jajek, kurczaczków, zajączków czy baranków – wykonane z różnych materiałów, w tym również drewna.

Planujesz w tym roku samodzielnie wykonać wielkanocne stroiki? W Goliathome znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do stroików wielkanocnych. Jeżeli nie masz czasu na przygotowanie dekoracji, skorzystaj z naszych gotowych aranżacji – proponujemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne stroiki wielkanocneiwianki wielkanocne.

Wianek wielkanocny – na stół i nie tylko

Chcesz kupić wianki wielkanocne? Stroiki bazujące na kształcie koła są niezwykle popularne. To lekkie konstrukcje wypełnione kwiatami i gałązkami, które przykuwają wzrok. Czy wiesz, że zamówisz u nas nie tylko wianek wielkanocny na stół? Mamy więcej propozycji!

 Wianki wielkanocne – zainspiruj się i zamów:

  • wianki wielkanocne na stół – to najpopularniejsze wielkanocnestroiki, które są produkowane w różnych rozmiarach;
  • wianki wielkanocne z zawieszką – taki wianek możesz powiesić na drzwiach mieszkania lub domu; wianki na drzwi mogą mieć różne style, np. minimalistyczny, klasyczny czy boho,
  • wielkanocne wianki do zawieszenia w oknie – to wianki, które doskonale prezentują się po zmroku dzięki podświetleniu LED.

Wianki wielkanocne na stół to nie zawsze wyłącznie dekoracja – mogą one być również praktyczne i spełniać funkcję nietypowego świecznika. Wystarczy, że dobierzesz średnicę wianka do posiadanych świec zapachowych, a zarówno kolorami, jak i zapachem wprowadzisz wiosnę do pomieszczeń.

Szukasz nietypowego, zaskakującego wianka na stół? Zamiast stroika na bazie wikliny, zamów wianek wykonany np. z drewna z ażurowymi elementami.

Wybierz stroiki i wianki wielkanocne z oferty Goliathome!

Gotowe stroiki i wianki wielkanocne to sposób na szybkie udekorowanie domu. W Goliathome znajdziesz szeroki wybór świątecznych dekoracji. Proponujemy wianki i stroiki wielkanocne w różnych kształtach, rozmiarach i stylach. W naszej ofercie znajdziesz kompozycje do salonów klasycznych, skandynawskich, glamour czy boho.

Stroiki wielkanocne – poznaj nasze propozycje:

  • stroik wielkanocny typu flower box – to wiosenne kwiaty w żywych kolorach w specjalnym pojemniku, które ożywią każde pomieszczenie,
  • oryginalne wielkanocne stroiki w koszyczkach – stroiki wykonane z naturalnych materiałów będą się świetnie prezentować w domach urządzonych w stylu rustykalnym,
  • klasyczne stroiki typu wieniec – znajdziesz u nas zarówno romantyczne wianki, jak i klasyczne kompozycje na świątecznie zastawiony stół.

Stroiki i wianki wielkanocne Goliathome to propozycje uniwersalne – udekorujesz nimi dom, mieszkanie, firmowe biuro czy stół, przy którym zbierze się rodzina. Poznaj nasze aktualne propozycje i zamów dekoracje, dzięki którym przygotujesz swój dom na Wielkanoc i nadejście wiosny!

Mogą Ci się spodobać