Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Parasole ogrodowe

Produkty: 15
33,00 zł
33,00 zł
26,90 zł
26,90 zł
42,00 zł
42,00 zł
14,90 zł
236,00 zł
42,00 zł
29,00 zł
499,00 zł
159,00 zł
159,00 zł
159,00 zł
14,90 zł

Marzy Ci się relaks na swoich meblach ogrodowych w przyjemnym cieniu pomimo dużego nasłonecznienia lub przesiadywanie na dworze nawet podczas deszczu? Odpowiedzią na Twoje oczekiwania jest więc parasol ogrodowy, który dostarczy odpowiednią ilość cienia nawet w upalny dzień i zagwarantuje schronienie także w czasie ulewy.

Poznaj nasze parasole ogrodowe i wśród nich znajdź ten, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania – zapraszamy do poznania oferty!

Parasole ogrodowe kwadratowe i duże parasole ogrodowe

Jeśli jesteś zwolennikiem modernistycznych kształtów, z pewnością do gustu przypadną Ci nasze parasole ogrodowe kwadratowe, które doskonale wpisują się w obowiązujące treści. Ich lekka forma sprawia, że parasole nie przytłaczają przestrzeni, pomimo swoich sporych rozmiarów. Oferują natomiast znaczne zacienienie i ochronę przed promieniami słonecznymi oraz deszczem.

Wszystkie duże parasole ogrodowe posiadają regulację wysokości, dzięki czemu samodzielnie możesz kontrolować poziom, na którym powinien znaleźć się sprzęt. W zależności od wielkości parasole słoneczne ogrodowe możesz zainstalować także na balkonie lub tarasie – wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba.

Parasole ogrodowe świetnie sprawdzą się w zestawieniu z innymi meblami ogrodowymi, które będą wymagać osłony, a także, by zacienić miejsce, w którym ustawiono kokony ogrodowe. Jest to więc doskonałe dopełnienie tarasowo-ogrodowej strefy relaksu.

Parasole ogrodowe – oferta

W ofercie Goliat Home znajdziesz różne parasole ogrodowe wykonane z trwałych i odpornych materiałów, w tym m.in. parasole słoneczne, które zabierzesz ze sobą na plażę, camping lub na wyjazd nad jezioro. Plażowe parasole składają się tak, aby umożliwić ich swobodny transport.

Szukasz konkretnego koloru ogrodowego parasola? U nas możesz przebierać wpośród różnych dostępnych opcji kolorystycznych, krojów i wzorów. Sprawdź wszystkie dostępne modele parasoli ogrodowych i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim aktualnym potrzebom!

Mogą Ci się spodobać