Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Wiosna i Wielkanoc:
Filtry:

Zające Wielkanocne stojące

Produkty: 34
25,90 zł
14,50 zł
45,00 zł
34,99 zł
49,50 zł
47,00 zł
47,00 zł
19,90 zł
29,90 zł
29,99 zł
19,90 zł
19,90 zł
19,90 zł
35,00 zł
65,00 zł
99,00 zł
10,90 zł
4,90 zł
6,20 zł
6,70 zł
16,90 zł
14,90 zł
42,00 zł
12,90 zł
14,90 zł
16,90 zł
13,90 zł
16,90 zł
16,90 zł
13,90 zł
5,90 zł
4,90 zł
4,90 zł
15,90 zł

Święta Wielkanocne to jeden z okresów w roku, na który chętnie wyczekujemy. Wiąże się on nie tylko z miłymi spotkaniami w gronie najbliższych, ale też z nadchodzącą wiosną. Aby czerpać jeszcze więcej radości z tego wyjątkowego czasu, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie domu na święta. Stojący zając wielkanocny to doskonała dekoracja, którą pokochają nie tylko dzieci, ale również dorośli.

Zając wielkanocny stojący – dopełnienie świątecznej aranżacji

Efektowne zające wielkanocne stojące to doskonały przykład uniwersalnych dekoracji, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Stanowią one tuż koło kurczaków i pisanek jeden z najważniejszych symboli Świąt Wielkanocnych. Poniżej przedstawiamy garść inspiracji do wykorzystania we wnętrzu, a także w ogrodzie, gdzie wiosną również warto zadbać o specjalną atmosferę.

  • Zając stojący ceramiczny – sam w sobie prezentuje się efektownie, dlatego może być ustawiony na świątecznym stole, komodzie, półce czy parapecie. Ozdoby tego typu często można także połączyć z innymi. Eleganckie stroiki wielkanocne ze świątecznym zającem nadadzą wiele lekkości całej kompozycji. Dodatkowo większy zając wielkanocny stojący może być wykorzystany w ogrodzie, przy drzwiach wejściowych lub na tarasie, gdzie będzie zapraszał gości na świąteczne spotkanie.
  • Stojący zając wielkanocny pluszowy – to przede wszystkim doskonały pomysł na prezent dla dziecka, który może stanowić świąteczną dekorację jego pokoju. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby ustawić go w dowolnym miejscu w domu. Ozdoby tego typu wyposażone są w specjalne teleskopy, dzięki czemu po ustawieniu są stabilne i nie grozi im przewrócenie.
  • Zając wielkanocny z sizalu – to doskonały wybór dla miłośników naturalnych dekoracji. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, a także w klasycznych wnętrzach, których właściciele stawiają na drewniane i stonowane elementy wyposażenia.
  • Zając wielkanocny ze słomy – ozdoba analogiczna do dekoracji z sizalu, która polubi się ze świątecznym stołem, gdzie powinna zając honorowe miejsce, by cieszyć oko gości.
  • Drewniany zając wielkanocny stojący – możesz ozdobić nim wnętrze domu, jednak równie dobrze sprawdzi się w ogrodzie, gdzie możesz zorganizować zabawę z poszukiwaniem słodyczy dla najmłodszych.

Stojące zające wielkanocne w różnych rozmiarach do wyboru

Dostępne w naszym sklepie zające wielkanocne stojące możesz wybierać spośród wielu rodzajów, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Podczas doboru naszego asortymentu stawiamy nie tylko na oryginalny wygląd, ale przede wszystkim na jakość, aby ozdoby cieszyły Twoje oko przez wiele sezonów. Na szczególną uwagę zasługują zające wielkanocne ze szkła, ceramiki i porcelany, pluszowe, z dobrej jakości tworzywa sztucznego oraz bardziej naturalne – z sizalu lub słomy.

Nasze ozdoby dostępne są w wielu rozmiarach. Niewielki zając stojący zajmie mało miejsca na świątecznym stole, pozostawiając odpowiednią przestrzeń dla przygotowanych potraw. Średniej wielkości zające doskonale sprawdzą się na parapetach, półkach, kominkach, szafkach oraz w witrynach. Natomiast duży zając wielkanocny stojący może dumnie reprezentować mieszkańców przed drzwiami wejściowymi, na tarasie, w ogródku lub przedsionku.

Wybierz wyjątkowe zające stojące z oferty Goliathome!

Szukasz efektownych dekoracji na swój stół wielkanocny? Chcesz odświeżyć i ozdobić dom na wiosnę? Doskonale się składa, ponieważ w naszym sklepie znajdziesz oryginalne dekoracje. Możesz postawić na gotowe figurki w formie zajęcy stojących, jak i wykorzystać je podczas samodzielnego tworzenia ozdób, np. stroików i koszyków wielkanocnych. Nasze produkty wyróżniają się doskonałą trwałością i jakością wykonania, dlatego możesz w pełni nam zaufać. Poznaj asortyment naszego sklepu i wybierz wielkanocnego zająca, który idealnie wkomponuje się w Twój zamysł świątecznych dekoracji!

Mogą Ci się spodobać