Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Figurki nagrobne

Produkty: 15
22,50 zł
22,50 zł
22,99 zł
9,40 zł
15,80 zł
11,00 zł
24,50 zł
14,90 zł
29,99 zł
25,00 zł
143,00 zł
165,00 zł
29,00 zł
22,99 zł
29,99 zł

Kiedy odejdzie bliska osoba, bardzo często zależy nam na tym, aby jak najlepiej dbać o jej grób. Bardzo często ma to wpływ na poprawę samopoczucia i uczucie wewnętrznego spokoju. Wiemy, jak ważny jest estetyczny wygląd nagrobka dla osób po stracie. Z tego też powodu dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferta spełniała potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dostępne w naszym sklepie figurki na cmentarz sprawią, że nagrobek będzie prezentować się wyjątkowo i elegancko.

Figurki na cmentarz – wiele rodzajów do wyboru

Figurki na grób, podobnie jak stroiki, to coraz popularniejsza ozdoba nagrobków nie tylko podczas Wszystkich Świętych, ale także na co dzień. Wszelkiego rodzaju aniołki na płytach nagrobnych prezentują się naprawdę wyjątkowo, estetycznie i wprowadzają nostalgiczny nastrój. Wszystkie dostępne w naszej ofercie figurki na pomnik na cmentarz zostały wykonane z trwałego materiału (polirezynu), dzięki czemu nie tylko wyglądają elegancko, ale przede wszystkim są odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Nie trzeba się obawiać, że figurka na grób uszkodzi się podczas mrozów, upalnego lata czy intensywnych opadów. Idealne rozwiązanie nie tylko na święta okolicznościowe, które wymagają specjalnego przygotowania nagrobka.

Figurka na grób wykonana z dbałością o każdy szczegół

Figurki gipsowe na cmentarz są bardzo uniwersalne i mogą zostać wykorzystane do przyozdobienia każdego nagrobka niezależnie od płci czy wieku pochowanej osoby. Każdemu z nich nadadzą nostalgicznego nastroju, ale jednocześnie sprawią, że płyta nagrobna będzie wyglądać naprawdę pięknie. A na to właśnie zasługują bliskie osoby, które od nas odeszły. Figurki nagrobne dostępne w naszym sklepie można wykorzystać na kilka sposobów:

  •  jako piękną pojedynczą ozdobę nagrobka,
  • jako element większej kompozycji np.: ze stroikiem, kwiatami lub zniczami,
  • figurki LED prezentują się naprawdę wyjątkowo i mogą z powodzeniem zastąpić znicze.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie zostały przygotowane z precyzją i dbałością o szczegóły. Dlatego stanowią bardzo subtelną i delikatną ozdobę na nagrobek. To doskonały dodatek nie tylko na Wszystkich Świętych, ale także jako pamiątka upamiętniająca ważne rocznice czy wydarzenia, jakie się wydarzyły. Dzięki szerokiej ofercie asortymentu każdy klient znajdzie produkt, który będzie dopasowany do stylu płyty nagrobnej i kompozycji, którą chce wykonać.

Trwałe figurki nagrobne w ofercie Goliathome!

Figurki na pomnik na cmentarz mogą służyć nie tylko jako dekoracje na Wszystkich Świętych, ale przede wszystkim jako codzienna ozdoba grobu. Mogą być postawione w każdym miejscu, nadając mu wyjątkowego, nostalgicznego charakteru. Bliscy, którzy od nas odeszli zasługują na piękny pomnik. Nasze figurki na grób pomogą w osiągnięciu tego celu. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są trwałe i odporne na działanie niekorzystnych warunków. Z powodzeniem mogą być wystawione na pomnik przez cały rok, bez obawy o uszkodzenie, odkształcenie czy zmianę kolorów. Figurki LED na cmentarz to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zniczy. Zapewnia delikatne, przyjemne światło, które będzie oświetlać nagrobek po zmroku. Jeżeli chcesz, aby figurki nagrobne były elementem większej kompozycji, sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz niezbędne dodatki, w tym przepiękne kwiaty sztuczne, które wyglądają jak prawdziwe i mogą być używane przez cały rok niezależnie od panujących warunków. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci dzięki produktom dostępnym w naszym sklepie, stworzą wyjątkowe kompozycje upiększające miejsce spoczynku ich bliskich.

Mogą Ci się spodobać