Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Figurki nagrobne

Produkty: 17
29,00 zł
22,99 zł
22,50 zł
22,50 zł
24,00 zł
22,99 zł
9,40 zł
6,80 zł
15,80 zł
11,00 zł
24,50 zł
14,90 zł
29,99 zł
29,99 zł
25,00 zł
143,00 zł
165,00 zł

Zastanawiasz się, jak nadać wyjątkowego charakteru pomnikowi bliskiej zmarłej osoby? Doskonałym pomysłem są figury na pomniki cmentarne, których wybór umożliwia stworzenie spersonalizowanej ozdoby. Połączenie figurki na pomnik wraz z innymi dekoracjami na Wszystkich Świętych zapewni Ci zadowolenie z odpowiedniego zadbania o grób przy zachowaniu eleganckiego stylu. Poznaj nasze figury na nagrobki i znajdź wśród nich pasującą do swojej aranżacji.

Figury na pomniki cmentarne – co wybrać?

Figurki nagrobne wykonane są z materiałów trwałych i odpornych na różne warunki atmosferyczne. Nie musisz się więc martwić tym, że nie przetrwają lata lub zimy. Część figurek nagrobkowych, np. aniołków, zrobiona jest z polirezynu, czyli niezwykle twardego materiału lub z solidnej imitacji gipsu.

Figurki na pomniki pięknie prezentują się w połączeniu z bukietami chryzantem włożonymi do wazonu oraz ze zniczami LED. Tworzą subtelną i wzruszającą dekorację, która doskonale pasuje do grobu. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas świąt okolicznościowych, które wymagają specjalnego przyozdobienia nagrobka.

Figurki na pomnik – anioły

Możesz wybierać spośród różnych figur cmentarnych. Jednak doskonałą propozycją są właśnie anioły. Znajdziesz je w kilku wersjach – aniołek wznoszący świecącą kulę ku górze. Skrzydlaty patron z zamkniętymi oczami podparty na ręce, czy na przykład aniołek z rękami uniesionymi do modlitwy lub siedzący z zamyśloną miną na kuli. To, którego z nich wybierzesz, zależy od Twojej wizji nagrobnej kompozycji.

Figurki na nagrobki – oferta

Niektóre figury nagrobne dostępne w ofercie Goliat Home w kształcie aniołków mogą także pełnić funkcję lampek lub zniczy, ponieważ są wyposażone we wbudowane żarówki LED, które zapewniają przyjemne światło, po zmroku rozświetlające nagrobek. Wystarczy jedynie raz na jakiś czas wymienić w nich baterie, które są zawarte w zestawie, by figurka świeciła przez całą dobę.

Poznaj figurki nagrobkowe z naszego sklepu online i wybierz te, które najbardziej przypadną Ci do gustu!

Mogą Ci się spodobać