Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Aniołek siedzący zamyślony 12 cm

(0 opinii)
Kod produktu: SF16B1326-11.5/2
22,50 zł w tym VAT
Produkt dostępny: wysyłka w 48h
Dostawa od: 15 zł Dowiedz się więcej ➝

Opis produktu

Aniołek to idealny pomysł na dekorację, wkład do znicza czy element pomnika. Piękny Anioł wykonany został z najwyższej jakości materiałów imitujących gips. Kula, która świeci pięknym światłem. Klasyczny produkt z idealnym światłem. Nie ma tu zmieniających się kolorów, dbamy o to - aby Wasz pomnik wyglądał pięknie, elegancko. Produkt całkowicie bezpieczny, nie jest możliwe oparzenie, podpalenie itp. Baterie w zestawie! 

Szerokość: 11 cm, wysokość: 12 cm

Kim jest Anioł?

Anioł to figura rozsławiona przez chrześcijaństwo, choć niektóre źródła podają ich przedchrześcijańskie pochodzenie. Pod różną postacią znajdują się także w innych wierzeniach. Biblijne przekazy nie dostarczają wielu informacji o bytach, jakimi są anioły. Zgodnie z nimi wiemy, że są posłannikami Boga, a ich zadaniem jest opieka nad człowiekiem. 

Obecność anioła zapewnia ochronę przed siłami demonicznymi, ponieważ anioły prowadzą odwieczną walkę z Szatanem. Anioły są istotami troskliwymi i czystymi, wolnymi od żądzy i możliwości czynienia zła. Sławią Boga na ziemi, przekazują jego wolę ludziom i zanoszą modlitwy wiernych do nieba. Anioły są częstym motywem w sztuce, chętnie wykorzystywane są także jako elementy dekoracyjne.

Po co kupujemy figurkę Anioła?

Anioł jest elementem dekoracyjnym, który doskonale sprawdza się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i w nowoczesnych oraz minimalistycznych. Czemu tak chętnie stawiamy je w naszych czterech ścianach?

W kulturze chrześcijańskiej anioł ma bardzo bogatą symbolikę. Jest bytem duchowym, pozbawionym ludzkich potrzeb. Symbolizuje czystość i niewinność. Nie ma zdolności do czynienia zła, natomiast potrafi skutecznie mu zapobiegać. I dlatego chętnie traktujemy go jako naszego opiekuna, którego zadaniem jest zapewnienie nam bezpieczeństwa, ochrony, spokoju i radości. Ponadto anioły kojarzą się przede wszystkim ze stróżami, które potrafią czuwać nad ciepłem domowego ogniska, dziećmi, czy strzec miłości.

Wymiary
  • Wysokość: 12 cm
  • Szerokość: 9 cm
  • Głębokość: 9,5 cm
Cechy szczególne
  • Kolor: Biały
  • Rodzaj figurki: Anioł
  • Zasilanie: bateryjne

Opinie o produkcie

0/5
(0 opinii)
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Posiadasz ten produkt?