Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Stoły i stoliki ogrodowe

Produkty: 5
145,00 zł
699,00 zł
149,90 zł
499,00 zł
125,00 zł

Stoły i stoliki ogrodowe to niezbędny element wyposażenia letniej strefy obiadowej, kawowej lub po prostu do przyjmowania gości. To także bardzo praktyczny mebel, który przydaje się w wielu sytuacji podczas relaksu w ogrodzie, na tarasie lub na balkonie. W zależności od swojego przeznaczenia stoły ogrodowe mogą przyjmować różne wielkości. Sprawdź więc, który z nich odpowiada na Twoje potrzeby!


Mały stolik ogrodowy na balkon, taras i do ogrodu

Jesteś posiadaczem niewielkiego balkonu czy tarasu lub zwyczajnie nie potrzebujesz stołu o dużym rozmiarze? Jeśli tak, to mały stolik ogrodowy z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Kompaktowy rozmiar, ciekawy design i solidne wykonanie – właśnie to cechuje oferowane przez nas małe stoliki ogrodowe. Wyposażone często w gruby blat ze szkła hartowanego, wyglądają niezwykle elegancko i ponadczasowo. Są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego nie musisz zdejmować ich z balkonu za każdym razem, gdy w prognozie pogody zapowiadają deszcz.

Mały stół ogrodowy to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz stworzyć zestaw kawowy, np. gdy posiadasz już własne krzesła i szukasz jedynie dopełnienia aranżacji. Jednak może też posłużyć jako punkt wyjścia do dokupienia do niego innych niezbędnych mebli ogrodowych.

Kawowy stolik ogrodowy możesz umieścić w dowolnym miejscu ogrodu, tarasu lub balkonu. Świetnie odnajdzie się w wielu różnych aranżacjach, bo wybierając ponadczasowy kształt i design stolika, dostajesz uniwersalność formy, która pójdzie z duchem czasu.


Stół ogrodowy – oferta

W naszej ofercie znajdziesz stoliki ogrodowe w różnych rozmiarach – nie tylko mały stolik ogrodowy, ale także duży obiadowy stół ogrodowy. Dzięki temu możesz skomponować duży zestaw mebli ogrodowych, który umożliwi Ci przyjmowanie gości i wydawanie obiadów podczas imprezy w ogrodzie lub na tarasie.

Jaki powinien być stół ogrodowy? Przede wszystkim praktyczny i wytrzymały. By na co dzień nie trzeba było się przejmować jego konserwacją czy właściwym zabezpieczeniem. Takie właśnie stoły i stoliki ogrodowe znajdziesz w ofercie Goliat Home!