Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Wiosna i Wielkanoc:
Filtry:

Oświetlenie dekoracyjne na Wielkanoc

Produkty: 24
9,99 zł
29,90 zł
17,99 zł
19,80 zł
15,99 zł
12,60 zł
12,60 zł
12,60 zł
12,60 zł
28,00 zł
15,80 zł
32,00 zł
6,90 zł
16,50 zł
16,50 zł
16,50 zł
16,50 zł
16,99 zł
16,80 zł
11,50 zł
13,90 zł
25,00 zł
24,90 zł
16,50 zł

Święta to nie tylko czas refleksji, ale również rodzinnych spotkań. Lampki wielkanocne, które są źródłem dodatkowego, nastrojowego światła, nadają wnętrzom wyjątkową atmosferę - sprzyja ona zadumie i odpoczynkowi. Jeżeli właśnie taki efekt chcesz uzyskać, skorzystaj z naszej oferty - zamów lampki wielkanocne i wprowadź do swojego mieszkania świąteczny nastrój.

Lampka wielkanocna - magiczny klimat w Twoim domu

Oświetlenie w pomieszczeniu ma niebagatelny wpływ na nastrój. Aby stworzyć przyjemny klimat w mieszkaniu czy domu, można wykorzystać oświetlenie dekoracyjne. Jest ono popularne szczególnie zimową porą, dla której tak charakterystyczne są długie wieczory. Ale po dodatkowe oświetlenie warto sięgnąć również w pierwszych dniach wiosny - lampki wielkanocne idealnie sprawdzają się w okresie świątecznym.

Lampka wielkanocna to lampka tematyczna - formą nawiązuje ona do symboli świąt wielkanocnych. Ponieważ jednak istotne są nie tylko kształty, ale również kolory, to lampki wielkanocne najczęściej są wielobarwne. Żółty, zielony, pomarańczowy lub czerwony - to najpopularniejsze barwy Wielkanocy, a zatem również wielkanocnych lampek. W Goliathome proponujemy girlandy zarówno jednokolorowe, jak i wielokolorowe.

Czy wiesz, że lampki wielkanocne można wykorzystać, aby nadać pomieszczeniu lekkości? Aby uzyskać taki efekt, wystarczy wybrać lampki z ażurową obudową. Świetnie sprawdzą się one w salonie, biblioteczce czy sypialni. Ale nie tylko. Jeżeli wielkanocny wieczór będzie pogodny i ciepły, lampki lub lampka wielkanocna może rozświetlić taras czy balkon. To kolejny powód, dla którego warto wybrać to oświetlenie.

Różne wzory lampek wielkanocnych do wyboru

W Goliathome proponujemy lampki wielkanocne, dzięki którym dom stanie się przytulniejszy. Ale lampki wielkanocne to pojemna kategoria - zaliczają się do niej rozmaite produkty. Na jakie oświetlenie warto zwrócić uwagę? Oto kilka propozycji:

  • pojedyncza lampka wielkanocna - to lampka w kształcie nawiązującym do świąt wielkanocnych (np. jajka czy zajączka), którą można ustawić na różnych meblach, w tym zwłaszcza stole, stoliku kawowym i komodzie;
  • girlandy świetlne - poszczególne lampki często mają kształt jajka, zajączka lub kurczaczka i mogą zostać zawieszone w dowolnym miejscu w mieszkaniu (np. na ścianie) lub posłużyć do stworzenia wielkanocnej aranżacji na stoliku;
  • wianki - lampka wielkanocna typu wianek to doskonały wybór, gdy ozdobione ma zostać okno czy drzwi; na oknie taka lampka z powodzeniem może czasowo zastąpić lampę stołową;
  • wielkanocne dekoracje świąteczne - to lampki o różnych kształtach, ale niekoniecznie bezpośrednio przywodzące na myśl święta wielkanocne, dzięki czemu można z nich korzystać przez większość czy nawet cały rok.

Źródłem dodatkowego, nastrojowego światła mogą być też popularne tealighty (podgrzewacze). Wówczas jednak nie obejdzie się bez lampionu lub podstawki wykonanej z odpornego na wysoką temperaturę materiału. Te pierwsze można zamówić w Goliathome. Lampiony w kształcie ptaszka czy jajka świetnie sprawdzają się też jako ozdoba do święconki.

Wybierz lampki wielkanocne z oferty Goliathome!

Palmy wielkanocne, koszyczki wielkanocne, artykuły do święconek czy podkładki wielkanocne - to tematyczne produkty dekoracyjne, które pozwalają wprowadzić świąteczny nastrój do mieszkania czy domu. Ale wielkanocny klimat, który sprzyja odpoczynkowi i zadumie, mogą wzmocnić też lampki wielkanocne. Możesz zamówić je w naszym sklepie. Kolorowe lampki wprowadzą do pomieszczeń tak pożądaną świąteczną atmosferę i rozświetlą je wieczorami. Przejdź do naszych propozycji - poznaj tegoroczne trendy wielkanocne.

Mogą Ci się spodobać