Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Wiosna i Wielkanoc:
Filtry:

Podkładki na Stół Wielkanocne

Produkty: 16
7,99 zł
8,90 zł
12,99 zł
7,40 zł
7,40 zł
9,90 zł
9,90 zł
8,90 zł
7,30 zł
7,99 zł
8,90 zł
7,26 zł
6,99 zł
7,26 zł
4,20 zł
6,99 zł

Wielkanoc najlepiej spędzać wspólnie. Aby wprowadzić świąteczny klimat do jadalni czy salonu, warto zacząć od udekorowania stołu, przy którym zgromadzi się cała rodzina czy przyjaciele. Jedną z popularnych dekoracji wielkanocnych są podkładki wielkanocne. To praktyczna i elegancka ozdoba wielokrotnego użytku. W Goliathome proponujemy filcowe podkładki na stoły wielkanocne. Poznaj nasze propozycje.

Podkładka wielkanocna - wyjątkowa dekoracja świątecznego stołu

Etap przygotowania do świąt wielkanocnych obejmuje nakrycie stołu. Wiele osób wybiera obrusy wielkanocne, czyli obrusy ze świątecznymi motywami. Ale ponieważ taki obrus łatwo poplamić, warto pomyśleć o jego ochronie. W tym celu można wykorzystać podkładki wielkanocne na stół. Nie tylko pomagają one wprowadzić do jadalni czy salonu świąteczny nastrój, ale są również praktyczne - zabezpieczają obrus przed różnymi zabrudzeniami, co jest szczególnie istotne, gdy przy stole usiądą dzieci lub mniej uważni dorośli. W Goliathome proponujemy przede wszystkim filcowe podkładki na stół wielkanocny. Dlaczego właśnie filcowe? Powodów jest kilka:

  • filcowe podkładki wielkanocne są przyjemne w dotyku - a zatem zapewniają zupełnie inne wrażenia niż podkładki z tworzywa sztucznego;
  • podkładki świąteczne na stół wykonane z filcu mogą mieć różne kształty - są finezyjne i świetnie sprawdzają się jako element dekoracyjny; walory estetyczne są też jedną z głównych zalet podkładek wykonanych z tego materiału;
  • filc jest materiałem ekologicznym - filcowe podkładki wielkanocne na stół są odnawialne i zdolne do rozkładu, co ma znaczenie dla osób, które wybierając produkty, zwracają uwagę na kwestie środowiskowe;
  • filcowe świąteczne podkładki na stół wielkanocny są chłonne - a to oznacza, że z łatwością wchłoną wylany napój czy zupę.

Kolorowe wzory wysokiej jakości podkładek na stół wielkanocny

Święta wielkanocne to czas kolorów. Żółty, pomarańczowy, czerwony i wreszcie zielony - to właśnie dodatków w tych odcieniach nie może zabraknąć w świątecznych aranżacjach. Kolorowe podkładki wielkanocne zamówisz właśnie w naszym sklepie. Co proponujemy? Nasz asortyment jest bogaty - możesz u nas zamówić:

  • podkładki wielkanocne w różnych kształtach - prostokątne, kwadratowe lub okrągłe, czyli dokładnie takie, jakich potrzebujesz, aby udekorować wielkanocny stół;
  • większe wielkanocne podkładki na stół - serwety mogą z powodzeniem zastąpić świąteczny obrus;
  • dekoracyjne podkładki na stół wielkanocny - wyróżniają się one finezyjnymi kształtami i wzorami; często mają też tematyczne wstawki.

Wszystkie oferowane przez nas podkładki wielkanocne to produkty wysokiej jakości. Co to oznacza? Podkładki, które zamówisz, są odporne na uszkodzenia mechaniczne - można je wykorzystać więcej niż jeden raz. Oferowane przez nas wyroby zostały też wykonane starannie - filcowe świąteczne podkładki są eleganckie i przyciągają wzrok.

Chociaż podkładki wielkanocne są głównie praktyczną ozdobą stołu, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je w inny sposób. Świetnym przykładem są niewielkie, ażurowe podkładki, które często są wykorzystywane jako nakrycie koszyczka wielkanocnego. Nie tylko chronią one święconkę, ale również sprawiają, że wyróżnia się ona wśród innych.

Wybierz podkładki wielkanocne na stół z oferty Goliathome!

Szukasz pięknych i praktycznych dodatków przywodzących na myśl Wielkanoc? Chcesz stworzyć niepowtarzalną aranżację stołu, wokół którego zbierze się cała rodzina? Potrzebujesz większych lub mniejszych podkładek wielkanocnych na stolik kawowy? Wszystko to znajdziesz w Goliathome. Zapoznaj się z naszymi propozycjami - wybierz filcowe podkładki wielkanocne na stół i oczaruj rodzinę lub zaproszonych gości. To drobny akcent, który wywrze duże wrażenie.

Mogą Ci się spodobać