Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Boże narodzenie:
Filtry:

Wianki bożonarodzeniowe

Produkty: 18
15,00 zł
25,00 zł
45,00 zł
39,00 zł
42,00 zł
13,20 zł
15,50 zł
25,00 zł
8,90 zł
10,00 zł
16,50 zł
116,00 zł
15,00 zł
30,00 zł
20,00 zł
28,90 zł
9,90 zł
4,90 zł

Święta Bożego Narodzenia to radosny czas, który chętnie spędzamy w gronie najbliższych. Wielu z nas decyduje się na świętowanie we własnym domu, dlatego warto go odpowiednio przygotować na przyjemne grudniowe chwile. Dekoracje świąteczne obejmują wiele zachwycających ozdób, a tuż obok tradycyjnej choinki są wianki bożonarodzeniowe. Ich prosta, lecz niezwykle urokliwa forma sprawia, że można je wykorzystać na wiele sposobów. W naszej ofercie znajdują się zarówno gotowe wianki świąteczne, jak i podkłady do samodzielnego przygotowania dekoracji. Poznaj nasze produkty i wybierz rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb!

Wianek bożonarodzeniowy – nieodłączny element świątecznych dekoracji

Wieńce bożonarodzeniowe mają klasyczny i ponadczasowy wygląd, dlatego doskonale pasują do każdego domu lub mieszkania. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko tradycyjne wianki i podkłady, ale również nowoczesne rozwiązania, które podkreślą charakter designerskich przestrzeni. 

Co istotne, wianek świąteczny można wykorzystać na wiele sposobów, co daje mu uniwersalny charakter. Wyróżniamy jego zastosowanie: 

  • Na drzwi – wianek zawieszony na drzwi to najczęściej spotykana forma. Co istotne, nasze trwałe produkty sprawdzą się zarówno na zewnątrz – zapraszając gości i domowników do środka, jak i wewnątrz – stanowiąc piękną świąteczną ozdobę korytarza lub przedsionka. Co ważne, wianki świąteczne wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu częste zamykanie i otwieranie drzwi nie stanowi dla nich niebezpieczeństwa.
  • Nad kominkiem – to doskonały pomysł, aby stworzyć w salonie wyjątkową, świąteczną atmosferę. Wianek zawieszony nad kominkiem stanowi przytulną ozdobę salonu, jednak podczas jego zawieszania należy zadbać, aby nie miał on kontaktu z ogniem i dymem.
  • Na ścianie lub oknie – uniwersalny charakter wianków bożonarodzeniowych sprawia, że z łatwością można je powiesić także na haczyku w ścianie lub na oknie przy użyciu specjalnej żyłki.
  • Na balustradzie schodów – przyjęło się, że schody są najczęściej dekorowane długimi girlandami, które wiją się wzdłuż całej balustrady. Alternatywą są dla nich wianki świąteczne o różnej wielkości, które można łatwo przywiązać do poręczy, aby cieszyć się ich wdziękiem.
  • Na stole – wianki bożonarodzeniowe można nie tylko zawieszać w dowolnym miejscu, ale również położyć na świątecznym stole. Wspólnie ze świecami stworzą one uroczy stroik, który umili spożywanie posiłków z najbliższymi.
  • W prezencie – podarowanie bliskim ozdobionego wianka świątecznego to idealny pomysł, kiedy chcesz podziękować gospodarzom za zaproszenie na święta.

Wieniec bożonarodzeniowy – jaki wybrać?

Poszukujesz niezbędnych elementów do własnoręcznego wykonania dekoracji świątecznych? W naszej ofercie znajdziesz podkłady i niezbędne dodatki do samodzielnego stworzenia wieńca bożonarodzeniowego. Do wyboru masz podkłady w wielu rozmiarach wykonane z gałązek świerkowych lub z faszyny rattanowej. Zastosowane tworzywa doskonale odwzorowują naturalne materiały, a jednocześnie są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Aby stworzyć własny stroik, do zamówienia warto dołączyć zestawy bombek choinkowych, sztuczne kwiaty, owoce jarzębiny oraz delikatne światełka, które nadadzą całości niepowtarzalnego klimatu. W sklepie Goliathome znajdziesz wszystkie dodatki, których potrzebujesz, dlatego nie musisz tracić czasu na poszukiwanie dodatków do wianków świątecznych wykonanych techniką DIY.

Tradycyjne i nowoczesne wianki świąteczne w Goliathome!

Pięknie przyozdobione choinki, łańcuchy świetlne oraz wieńce bożonarodzeniowe to jedne z najważniejszych dekoracji świątecznych, których nie powinno zabraknąć w domu. Aby ułatwić Ci stworzenie świątecznej atmosfery, przygotowaliśmy pełen asortyment dekoracji świątecznych, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Poznaj nasze propozycje i wybierz produkty dopasowane do swojego wnętrza, by zaprosić do niego świąteczny nastrój!

Mogą Ci się spodobać