Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Sztuczne lilie

Produkty: 35
8,90 zł
8,90 zł
12,00 zł
12,00 zł
12,00 zł
3,90 zł
10,50 zł
10,50 zł
10,50 zł
8,70 zł
8,70 zł
8,70 zł
8,70 zł
8,70 zł
16,50 zł
16,50 zł
13,70 zł
13,70 zł
13,70 zł
13,70 zł
7,90 zł
7,90 zł
7,90 zł
7,90 zł
7,90 zł
7,90 zł
8,90 zł
8,90 zł
10,50 zł
16,50 zł
16,50 zł
16,50 zł
4,99 zł
4,99 zł
13,70 zł

Lilie to piękne kwiaty, na które nie sposób nie zwrócić uwagi. Wyjątkowy kwiatostan przyciąga każdy wzrok i sprawia, że wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru. Dzięki nam tym pięknym widokiem można cieszyć się przez bardzo długi czas bez problemu z usychającymi i opadającymi kwiatami. Sztuczne lilie do wazonu to rozwiązanie, które zachwyci każdego!

Lilia sztuczna – piękno i elegancja w Twoim domu

Sztuczne lilie to bardzo ciekawa alternatywa kwiatów ciętych. Doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto nie ma zdolności dbania o kwiaty lub możliwości, aby zapewnić im odpowiednie warunki, aby prezentowały się pięknie jak najdłużej. Lilia sztuczna ożywi każde wnętrze. Stanowi wyjątkową dekorację niezależnie od aranżacji przestrzeni. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, dlatego wszystkie kwiaty idealnie odwzorowują rzeczywiste rośliny. Wysoka jakość to nie tylko piękny wygląd, ale także odporność na wiele negatywnych czynników takich jak: opady atmosferyczne, wysokie, niskie temperatury czy promieniowanie UV. Nasze lilie sztuczne to kwiaty, które w każdych warunkach wyglądają doskonale. Mając sztuczne kwiaty, nie trzeba pamiętać praktycznie o niczym. Usuwanie kurzu za pomocą wilgotnej ścierki to jedyna rzecz, którą trzeba zrobić, aby rośliny wyglądały nienagannie. Sztuczne lilie dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z należytą precyzją i dbałością o każdy szczegół. Cenisz sobie piękne dekoracje i kochasz kwiaty? Nie ma lepszego rozwiązania niż nasze lilie.

Sztuczne lilie – kwiaty na każdą okazję

Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była bogata w wiele opcji kolorystycznych, tak aby każdy klient mógł znaleźć kwiaty, które spełnią jego potrzeby i oczekiwania. Cały nasz asortyment można z powodzeniem wykorzystywać nie tylko do kompozycji wewnętrznych, ale także dekoracji na zewnątrz niezależnie od pory roku i panujących warunków. Nasze sztuczne lilie można wykorzystać na wiele sposobów w zależności od preferencji. Najczęściej służą do:

  • tworzenia pięknych kwiatowych boxów,
  • tworzenia prostych i rozbudowanych dekoracji,
  • wykonania dekoracji w wazonie.

Lilie to kwiaty, które można wykorzystać na każdą okazję i które sprawdzą się w każdej sytuacji. Sztuczne lilie białe i nie tylko są chętnie wykorzystywane do dekoracji:

  • ślubnych i weselnych,
  • urodzinowych, imieninowych,
  • okolicznościowych (rocznice, przyjęcia, baby shower, etc.),
  • świątecznych (w tym na chrzciny, Pierwszą Komunię i bierzmowanie).

Jesteśmy przekonani, że dzięki rozbudowanej ofercie każdy klient znajdzie asortyment, który będzie odpowiedni na każdą okazję.

Sztuczne lilie do wazonu i nie tylko w ofercie Goliathome!

Największą zaletą sztucznych lilii jest fakt, że nie trzeba o nie dbać, pamiętać o zmianie wody w wazonie, czy martwić się usychającymi kwiatami i zwiędłymi liśćmi. Żadnych kwiatów ciętych nie da utrzymać w dobrej kondycji w nieskończoność. Kwiaty sztuczne będą prezentować się wyjątkowo przez bardzo długi czas niezależnie od miejsca i panujących warunków. Dzięki nim Twoje wnętrza nabiorą wyjątkowego charakteru. Ciesz się cudownym widokiem bez większego wysiłku. Warto wiedzieć, że wszystkie nasze sztuczne lilie są w pełni bezpieczne, a to oznacza, że są dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają alergię na żywe kwiaty i inne rośliny. Ponadto są polecane szczególnie rodzicom małych dzieci oraz osobom, które mają zwierzęta. Prawdziwe rośliny bardzo często są niebezpieczne i trujące dla ludzi i zwierząt. Jeżeli chcesz stworzyć wyjątkowe kompozycje florystyczne, koniecznie sprawdź nasze sztuczne magnolie i inne wyjątkowe sztuczne kwiaty. W razie pytań bądź wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zapraszamy do kontaktu.

Mogą Ci się spodobać