Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Wiosna i Wielkanoc:
Filtry:

Jajka ceramiczne

Produkty: 46
8,90 zł
8,90 zł
11,90 zł
9,90 zł
10,70 zł
9,90 zł
25,90 zł
25,90 zł
25,90 zł
25,90 zł
24,90 zł
5,60 zł
8,20 zł
8,20 zł
8,20 zł
13,70 zł
12,40 zł
12,99 zł
12,99 zł
12,99 zł
9,90 zł
9,90 zł
9,90 zł
7,70 zł
7,70 zł
8,40 zł
10,90 zł
10,90 zł
7,40 zł
6,90 zł
7,90 zł
4,65 zł
17,00 zł
8,99 zł
8,99 zł
9,70 zł
11,20 zł
10,50 zł
25,90 zł
25,90 zł
  • 1
  • wpisz numer strony do której chcesz przejść i wciśnij enter

Czy można wyobrazić sobie ozdoby wielkanocne bez jajek ceramicznych? Prawdopodobnie nie! Dlatego też w ofercie Goliathome znajdziesz najpiękniejsze modele tych drobiazgów z ceramiki. Koniecznie sprawdź, jak doskonale będą prezentowały się w tym roku na świątecznym stole i nie tylko.

Jajko ceramiczne do świątecznych dekoracji

Kolorowe jajka ceramiczne wielkanocne to doskonały element świątecznych dekoracji. Ich symbolika nawiązuje bezpośrednio do jednych z najważniejszych świąt, czyli Wielkanocy. Jajko to życie i odrodzenie, dlatego warto wykorzystać te piękne ozdoby i stworzyć z nimi zachwycające aranżacje, które na pewno spodobają się Twoim gościom i rodzinie.

Do przyozdobienia stołu świątecznego możesz użyć np. ceramicznych jajeczek wielkanocnych w formie pięknych lampionów. Wielokolorowe elementy będą doskonale prezentowały się na tle białego obrusu i odświętnej zastawy. Ciekawą opcją są także jajka ceramiczne – solniczka i pieprzniczka. Taki wiosenny zestaw pięknie urozmaici stół i będzie przy okazji bardzo praktycznym dodatkiem.

Dobrym pomysłem jest także wybór figurki w kształcie jajka ceramicznego. Ten niewielki element do postawienia może znaleźć się bezpośrednio na stole świątecznym, ale także na specjalnie przygotowanym talerzu lub ozdobnej tacce. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie jajeczko wypełniło też pięknie udekorowany koszyczek wielkanocny.

Ozdobne jajko ceramiczne wielkanocne może też pełnić funkcję osobnej figurki. Pięknie wygląda postawione na parapecie czy półce. Kilka kolorowych jajeczek rozmieszczonych w różnych częściach domu będzie świetnym zwiastunem wiosennych świąt!

Jajka ceramiczne – różne wielkości

Wśród szerokiej gamy produktów ozdobnych modele ceramiczne od zawsze cieszą się dużą popularnością. Ten szlachetny materiał wykonania gwarantuje bowiem, że figurki doskonale się prezentują, a przy tym są elementami na lata. Wystarczy tylko schować je bezpiecznie w pudełku, aby w kolejnym roku znów cieszyć się ich pięknem.

Dostępne w Goliathome jajka ceramiczne mają od kilku do kilkudziesięciu centymetrów wysokości. To pozwala dobrać odpowiedni model do swoich oczekiwań. Mniejsze dekoracje, które mają 10-15 cm, można ustawić na stole, w koszyku wielkanocnym albo na ozdobnej paterze, tworząc ciekawą aranżację z kilku jajek. Większe modele, mające nawet do 24 cm wysokości, to figurki, które prezentują się gustownie także wtedy, gdy są ustawione samodzielnie.

Warto dodać, że wszystkie jajka ceramiczne wielkanocne Goliathome zostały wykonane z jakościowej ceramiki. Ten ponadczasowy materiał jeszcze długo nie wyjdzie z mody. Od wielu lat zachwyca wyglądem i wysoką jakością. Co ważne, dostępne w ofercie modele wykonane są w praktycznie wszystkich kolorach! Zawsze dobierzesz więc dekorację odpowiednią dla siebie i swojej przestrzeni.

Wybierz wyjątkowe jajka ceramiczne z oferty Goliathome!

Jeśli zastanawiasz się, co jest prawdziwym symbolem świąt – jajka ceramiczne będą strzałem w dziesiątkę. Te, które są dostępne w ofercie Goliathome, zachwycą Cię estetyką wykonania, a także ciekawymi detalami. Lampiony w kształcie jajek ceramicznych mają oryginalne malunki związane ze świętami, a figurki wolnostojące wyróżniają się kolorami – od żółci, przez pomarańcz, zieleń, aż do stylowego jasnego fioletu.

Postaw na jakościowe ozdoby, które dostępne są w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Wybieraj wśród pięknych jajek ceramicznych wielkanocnych nakrapianych i jednokolorowych. Znajdź model, którym w tym roku udekorujesz swoją wyjątkową przestrzeń!

Mogą Ci się spodobać