Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Boże narodzenie:
Filtry:

Ceramika Bożonarodzeniowa

Produkty: 194
9,90 zł
9,90 zł
8,20 zł
15,50 zł
24,99 zł
24,99 zł
9,80 zł
9,80 zł
11,90 zł
9,80 zł
11,50 zł
11,50 zł
9,80 zł
9,80 zł
22,99 zł
22,99 zł
12,90 zł
219,00 zł
259,00 zł
49,90 zł
9,30 zł
28,00 zł
7,99 zł
25,80 zł
25,80 zł
23,00 zł
28,00 zł
13,50 zł
19,90 zł
19,90 zł
24,00 zł
26,00 zł
26,00 zł
26,00 zł
26,00 zł
18,90 zł
8,90 zł
13,50 zł
8,90 zł
13,50 zł
 • 1
 • 3
 • wpisz numer strony do której chcesz przejść i wciśnij enter
 • › 5

Trwała, piękna i praktyczna - właśnie taka jest ceramika bożonarodzeniowa, którą proponujemy. Chcesz kupić figurki lub świeczniki z motywami świątecznymi? Poznaj praktyczne wskazówki i wybierz wyjątkowe dekoracje, aby przygotować dom na nadejście świąt.

Ceramika bożonarodzeniowa - elegancka dekoracja w Twoim domu

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Jak poczuć magię świąt i przygotować dom na rodzinne spotkania? Z pomocą przychodzą dekoracje o tematyce bożonarodzeniowej, w tym ceramika bożonarodzeniowa. Zastanawiasz się, czy sprawdzi się ona w Twoim mieszkaniu? Za zakupem świątecznych figurek ceramicznych przemawia ich trwałość. Ceramika na Boże Narodzenie może zachwycać przez wiele lat - wystarczy tylko odpowiednio ją przechowywać.

Ceramika bożonarodzeniowa to dziś ogromny wybór produktów. Bez trudu znajdziesz zatem wyjątkowe ozdoby do salonu, przedpokoju czy sypialni - bez względu na dominujący w tych wnętrzach styl. Gdzie najlepiej sprawdzi się ceramika na Boże Narodzenie? Oto kilka inspiracji:

 • salon w stylu klasycznym - wybierz produkty w kolorach, które jednoznacznie kojarzą się ze świętami Bożego Narodzenia, a zatem czerwonym, złotym i zielonym; przydadzą się też stroiki bożonarodzeniowe;
 • sypialnia w stylu glamour - ceramika bożonarodzeniowa przeznaczona do pomieszczeń urządzonych w stylu glamour nie powinna być matowa, ale przeciwnie, istotny jest połysk i stąd też najlepiej sprawdzą się np. figurki w kolorze srebrnym;
 • kuchnia w stylu boho - jeżeli chcesz wprowadzić świąteczny nastrój do kuchni boho, wybierz dekoracje różnokolorowe i niekoniecznie wykonane tylko z jednego materiału;
 • przedpokój w stylu skandynawskim - proste, jednokolorowe figurki ceramiczne czy praktyczne świeczniki będą doskonale komponować się z innymi elementami znajdującymi się w tak wyposażonych pomieszczeniach.

Różne rodzaje ceramiki bożonarodzeniowej do wyboru

Ceramika bożonarodzeniowa to wyroby wykonane z gliny. Jednak jako producent dekoracji bożonarodzeniowych przygotowaliśmy więcej propozycji niż tylko gliniane figurki, które można ustawić na komodzie, konsoli czy stole - na naszą ofertę składają się:

 • osłonki i wazony świąteczne - jeżeli szukasz praktycznych dekoracji bożonarodzeniowych, rozważ np. osłonki w kolorze czerwonym lub złotym z nadrukiem choinki czy gwiazdek;
 • świeczniki i lampiony świąteczne - w zimowe, długie wieczory sprawdzi się ceramika bożonarodzeniowa w postaci świeczników i lampionów; wybierz np. metalową latarnię z reniferem czy świecznik w kształcie skrzydeł anioła;
 • ceramika LED - to gama produktów, które są źródłem ciepłego, klimatycznego światła.

W swoim mieszkaniu nie masz wiele miejsca i nie możesz pozwolić sobie na dużą choinkę? Alternatywą dla żywego lub sztucznego drzewka są choinki ceramiczne. Jak wskazuje nazwa, to wykonane z gliny figurki w kształcie choinki. Obok prostych, jednokolorowych ceramicznych choinek proponujemy też kompozycje wieloelementowe. Ciekawą propozycją są też zasilane baterią figurki LED, które są dodatkowym źródłem światła.

Uważasz, że z pewnych względów ceramika na Boże Narodzenie nie sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Rozważ pluszowe dekoracje z motywami świątecznymi. Z powodzeniem mogą one zastąpić wyroby ceramiczne, a większe ozdoby doskonale spiszą się jako alternatywa dla dekoracyjnych poduszek.

Ponadczasowa ceramika bożonarodzeniowa w ofercie Goliathome!

Ceramika na Boże Narodzenie może być elegancka, wywołać uśmiech na twarzy lub wprowadzić do mieszkania świąteczny nastrój. Szukasz właśnie takich ozdób? Poznaj nasze tegoroczne propozycje - jako producent oferujemy dekoracje odwołujące się do tematyki zarówno Bożego Narodzenia, jak i zimy. W ofercie mamy ozdoby do wnętrz urządzonych w każdym stylu - od klasycznego, przez skandynawski aż do boho. Przekonaj się - zamów ceramikę bożonarodzeniową od Goliathome i udekoruj dom na święta.

Mogą Ci się spodobać