Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Boże narodzenie:
Filtry:

Gałązki świąteczne

Produkty: 37
9,99 zł
4,90 zł
7,50 zł
9,90 zł
18,70 zł
19,90 zł
19,90 zł
29,80 zł
12,80 zł
14,80 zł
10,90 zł
32,40 zł
72,80 zł
7,90 zł
7,90 zł
4,60 zł
2,90 zł
2,90 zł
28,90 zł
11,99 zł
4,99 zł
9,99 zł
8,99 zł
12,50 zł
2,20 zł
2,80 zł
7,40 zł
12,50 zł
9,50 zł
7,90 zł
6,50 zł
2,59 zł
2,90 zł
9,90 zł
19,90 zł
5,99 zł
2,90 zł

Gałązki świąteczne – kolorowe, monochromatyczne czy też z dodatkowymi ozdobami – są nieodłącznym elementem Bożego Narodzenia. W końcu to z nimi wyczarujesz najpiękniejsze stroiki ozdobne. Możesz użyć je także jako elementy kompozycji w ozdobnych wazonach lub jako dekorację na drzwi. Sprawdź, na jakie wzory gałązek bożonarodzeniowych warto zdecydować się w tym roku!

Gałązka świąteczna – idealny wybór do aranżacji bożonarodzeniowej

Można ułożyć je na stole, np. pomiędzy zastawą, lub ustawić w wazonie. Dobrym pomysłem jest także wykorzystanie ich do stworzenia pięknego wieńca, używając do dekoracji dodatkowo łańcuchów choinkowych. Gałązki bożonarodzeniowe zachwycają różnorodnością. Ich walorem jest także praktycznie nieskończona możliwość aranżacji. Czasem do stworzenia oryginalnego stroika potrzeba kilku sztuk, a czasem wystarczy jedna gałązka świąteczna, aby wprowadzić niesamowity nastrój do wnętrza. Wszystko zależy od Twojej inwencji!

Ciekawym pomysłem są także oryginalne wieńce, które można łatwo wykonać z gałązek bożonarodzeniowych. Do ich stworzenia potrzeba zaledwie kilku lub kilkunastu sztuk tych gustownych dodatków do wnętrz. Wieńce można tworzyć na kole (np. zrobionym z drutu) lub po prostu przeplatając ze sobą gałązki świąteczne. Taki element doskonale wpisze się w aurę bożonarodzeniową i wprowadzi do salonu, jadalni czy kuchni wyjątkową atmosferę.

Świetnym pomysłem są także kompozycje z różnego rodzaju gałązek bożonarodzeniowych, które można ze sobą dowolnie zestawiać. Spróbuj w tym roku stworzyć doskonałe bukiety na specjalnej gąbce florystycznej, na której bardzo sprytnie układa się całą kompozycję. Gałązki świąteczne będą też doskonale prezentować się wstawione luźno do wazonu z motywami bożonarodzeniowymi.

Gałązki bożonarodzeniowe – naturalne i nowoczesne

Każda gałązka świąteczna dostępna w szerokiej ofercie Goliathome zachwyca kolorystyką i wzornictwem. Modele dla siebie znajdą tutaj zarówno fani tradycyjnych rozwiązań, jak i ci, którzy stawiają na nowoczesne, nieszablonowe dodatki do wnętrz.

Świetnym przykładem naturalnych elementów są gałązki bożonarodzeniowe wykonane w kolorze białym. Tego typu liście czy rośliny wyglądają, jakby dosłownie przed chwilą oprószył je śnieg! Dobrym wyborem jest także gałązka świąteczna imitująca popularny świerk. Co ciekawe, niektóre modele mają ozdobne szyszki czy drobną czerwoną jarzębinę, co pięknie urozmaica całość.

Fani nieszablonowych rozwiązań pokochają m.in. gałązki LED, które rozświetlą wnętrze subtelnymi światełkami. Nowoczesne gałązki świąteczne to także te, które ozdobione są brokatem lub wykonane zostały w niestandardowych kolorach – złotym, rudym, srebrnym. Świetnie wyglądają we wnętrzach glamour i zdecydowanie wyróżniają się na tle innych ozdób.

Wysokiej jakości gałązki świąteczne w Goliathome!

Każdy, kto szuka ciekawych ozdób świątecznych, powinien poznać ofertę Goliathome. Tutaj każda gałązka bożonarodzeniowa pochodzi z produkcji własnej. Oznacza to, że wybierając nasze elementy ozdobne na swój stół, wspierasz polskich producentów. Ponadto masz pewność, że wszystkie gałązki bożonarodzeniowe zostały wykonane z precyzją i dbałością o każdy detal.

Warto nadmienić, że każda gałązka świąteczna Goliathome daje możliwość modelowania jej według własnych potrzeb. Z tego względu z naszymi gałązkami bożonarodzeniowymi stworzysz zarówno piękne kompozycje do wazonu, jak i plecione wieńce czy inne ozdoby na drzwi i okna. Z tak wyjątkowymi dodatkami zapanuje u Ciebie niezapomniana atmosfera Bożego Narodzenia!

Nieważne, czy szukasz ozdób mniejszych (10-30 cm), czy bardziej okazałych (40-80 cm) – u nas znajdziesz każdy rodzaj gałązki świątecznej, którą udekorujesz swój dom. Poznaj elementy ozdobne, które pozwolą Ci cieszyć się aurą świąt!

Mogą Ci się spodobać