Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Boże narodzenie:
Filtry:

Dekoracje z filcu

Produkty: 12
15,60 zł
4,90 zł
9,99 zł
9,99 zł
9,99 zł
8,90 zł
8,90 zł
8,90 zł
8,90 zł
8,90 zł
8,90 zł
8,90 zł

Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań. Przygotowania do świąt obejmują nie tylko gotowanie potraw, ale również przystrojenie domu. W tym pomocne są dekoracje z różnych materiałów - ceramiki, pluszu i filcu. Jak wykorzystać dekoracje z filcu? Sprawdź - zainspiruj się i przygotuj się do tego magicznego okresu.

Dekoracje z filcu - stwórz magiczny klimat świąt w Twoim domu

Filc to jeden z popularnych wyrobów włókienniczych. Jest miękki, przyjemny w dotyku i trwały. Jego właściwości sprawiają, że jest wykorzystywany na wiele sposobów - szyje się z niego choćby dywaniki, zabawki i dekoracje. Świąteczne dekoracje z filcu, podobnie jak ceramika bożonarodzeniowa, pomagają stworzyć w mieszkaniu wyjątkowy, bożonarodzeniowy nastrój. Rozważasz zakup ozdób z filcu, ale nie masz pomysłu, jak ich użyć? Poznaj nasze propozycje.

Jak wykorzystać dekoracje z filcu - przykłady:

  • dekoracja choinki - ozdoby z filcu można stosować jako uzupełnienie bombek, dzięki czemu świąteczne drzewko będzie prezentowało się niebanalnie; to także ciekawa alternatywa dla tradycyjnych szklanych bombek;
  • dekoracja ścian lub komody - świąteczne dekoracje z filcu w postaci girlandy można zarówno zawiesić na ścianie, jak i ułożyć np. na komodzie znajdującej się w przedpokoju;
  • element dekoracji stołu - choć elegancka zastawa stołowa zrobi wrażenie na gościach, warto zadbać też o detale i pod talerze podłożyć np. filcowe serwetki z zimowym motywem, które sprawią, że świąteczny stół będzie prezentował się wyjątkowo;
  • element świątecznego stroika - chociaż stroiki najczęściej tworzy się z sosnowych gałązek i kwiatów, to nie ma przeszkód, aby wykorzystać też mniej typowe elementy, w tym choćby ozdoby z filcu;
  • materiał dekoracyjny do tworzenia bombek - świąteczne dekoracje z filcu mają różne wzory i stąd można je wykorzystać do stworzenia unikalnych bombek (wystarczy tylko nakleić filc na styropianową bombkę).

Trwałe świąteczne ozdoby z filcu w różnych kolorach

Świąteczne dekoracje z filcu zachwycają bogactwem wzorów i kolorów. W tej gamie produktów dostępne są ozdoby o różnym przeznaczeniu. W Goliathome proponujemy serwetki z filcu. To praktyczna dekoracja, która sprawi, że ozdobiony stół będzie wprawiał domowników w świąteczny nastrój. Ponieważ serwetki z filcu mają różne wzory i odcienie, możesz zamówić dokładnie takie serwetki, jakich potrzebujesz, aby stworzyć zaplanowaną aranżację stołu. Proponujemy też większe serwety, które mogą z powodzeniem zastąpić np. bieżnik.

Serwety i serwetki z filcu to jednak nie wszystkie nasze propozycje - w sklepie internetowym Goliathome zamówisz też inne produkty z filcu, w tym:

  • girlandy z filcu - można je wykorzystać do stworzenia unikalnej girlandy świątecznej, którą zostaną przystrojone wybrane meble czy schody na piętro;
  • świąteczne dekoracje z filcu - dzięki pięknym wzorom mogą zostać wykorzystane na wiele sposobów, np. do stworzenia stroika bożonarodzeniowego.

Śledzisz najnowsze trendy? A może preferujesz minimalizm i kupujesz ozdoby, które mogą być używane przez lata? W naszym sklepie zawsze znajdziesz modne i trwałe dekoracje, w tym właśnie ozdoby z filcu.

Ekologiczne dekoracje z filcu w ofercie Goliathome!

W ostatnich latach wiele mówi się o świadomym kupowaniu. W okresie przedświątecznym łatwo kupować pod wpływem emocji, ale nie każdy zakup musi mieć negatywny wpływ na środowisko naturalne. Świetnym przykładem są ozdoby z filcu. Jeżeli zostały one wykonane z materiału wełnianego, to są ekologiczne. Jednocześnie takie dekoracje z filcu są trwałe - świetnie prezentują się nawet po latach użytkowania.

Zwracasz uwagę na jakość dekoracji świątecznych? Wybierz produkty bezpośrednio od producenta - zapoznaj się z naszym aktualnym asortymentem.

Mogą Ci się spodobać