Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Boże narodzenie:
Filtry:

Łańcuchy na choinkę

Produkty: 70
14,90 zł
14,90 zł
14,90 zł
14,90 zł
14,90 zł
6,50 zł
6,50 zł
6,50 zł
6,50 zł
6,50 zł
6,50 zł
6,50 zł
6,50 zł
13,90 zł
13,90 zł
13,90 zł
13,90 zł
13,90 zł
13,90 zł
13,90 zł
5,99 zł
5,99 zł
5,99 zł
6,50 zł
6,50 zł
8,20 zł
8,20 zł
15,50 zł
14,50 zł
14,90 zł
16,90 zł
14,90 zł
3,90 zł
3,90 zł
3,90 zł
6,50 zł
5,99 zł
5,99 zł
5,99 zł
5,99 zł
  • 1
  • wpisz numer strony do której chcesz przejść i wciśnij enter

Kolorowy łańcuch na choinkę to element, którego nie może zabraknąć podczas świąt Bożego Narodzenia. Pięknie mieni się w świetle lampek choinkowych, doskonale otula drzewko i wprowadza świąteczną atmosferę. Wybieraj spośród wielu ciekawych opcji łańcuchów na choinkę od Goliathome!

Łańcuch na choinkę – tradycyjny czy nowoczesny?

Nieważne, jaki będzie Twój łańcuch choinkowy – tradycyjny i bogato zdobiony czy też nowoczesny i minimalistyczny. Jedno jest pewne: jego zadaniem jest podkreślenie piękna Twojego drzewka. W końcu zarówno chętnie wybierane choinki sztuczne, jak i te prawdziwe – żywe, nie bez przyczyny są od lat zdobione cieszącymi oczy łańcuchami świątecznymi.

Tradycyjne łańcuchy na choinkę wykonane są z różnobarwnych folii metalizowanych. Ich przekrój może być różny – nawet do 7 cm. To samo z długością – najchętniej wybierane są łańcuchy świąteczne od 3 do nawet 5 czy 7 m. Nowoczesne łańcuchy mogą być natomiast wykonane z niewielkich mieniących się koralików czy ekologicznej słomy, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Ponieważ to, co trafia na drzewko, zazwyczaj nie jest tam wieszane bez przyczyny, stąd również i te ozdoby mają swoją historię. Łańcuch na choinkę miał symbolizować scalenie rodzinnych więzi. Istnieją też teorie, że pierwotnie była to metafora zniewolenia człowieka grzechem, który ciąży na nim niczym kajdany i łańcuchy.

Dziś łańcuchy na choinkę dodają drzewku blask i urozmaicają jego przybranie, dlatego chętnie wybieramy je do swoich domów.

Łańcuchy świąteczne – wyjątkowa dekoracja Twojego domu

Łańcuch świąteczny traktuje się przede wszystkim jako ozdobę choinkową. Zazwyczaj drzewko jest nim oplatane zaraz po udekorowaniu światełkami. Dopiero po tych czynnościach na choinkę trafiają inne elementy dekoracyjne, jak szpic, dzwoneczki, bombki, słodkie cukierki czy kokardki. Warto podkreślić, że łańcuch na choinkę może też pełnić inne funkcje.

Każdy łańcuch choinkowy może stanowić np. doskonałe przyozdobienie wieńca na drzwi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łańcuch na choinkę był także podwieszony w pomieszczeniu – na ścianie czy pod sufitem. Tym sprytnym sposobem można bardzo łatwo wprowadzić bożonarodzeniową magię w praktycznie każdym zakątku domu.

Co więcej, większość łańcuchów świątecznych jest odporna na działanie czynników zewnętrznych. Te egzemplarze mogą ozdabiać więc także posesje. Nie straszna im ekspozycja na zimno, śnieg czy opady deszczu. Można nimi udekorować choinki w ogrodzie, tak aby cieszyć się aurą świąteczną także przed swoim domem.

Wybierz łańcuchy na choinkę w Goliathome!

W szerokiej ofercie Goliathome znajdziesz łańcuchy na choinkę, które zachwycą Cię swoim subtelnym pięknem. Wybieraj do woli spośród wielu oryginalnych rodzajów tej dekoracji świątecznej. W sprzedaży nie brakuje najpopularniejszych kolorów i wzorów, które idealnie podkreślą grudniową magię w Twoim domu.

Z naszymi łańcuchami świątecznymi możesz stworzyć dekoracje, o jakich marzy każdy, kto przystraja dom na Boże Narodzenie. Pełna gama kolorystyczna pozwoli Ci ubrać drzewko w modnym monochromatycznym stylu. Lubisz feerię barw? Postaw na kolorowe i wesołe drzewko z łańcuchem na choinkę w czerwieni i zieleni lub złocie i granacie. Łącz barwy i ciesz się tym, co w świętach najcudowniejsze!

Jeżeli rozglądasz się za odpowiednimi łańcuchami świątecznymi – sprawdź koniecznie ofertę Goliathome. Znajdziesz tu wszystko to, co jest niezbędne do stylowego udekorowania domu i ogrodu przed Bożym Narodzeniem!

Mogą Ci się spodobać