Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN
Wiosna i Wielkanoc:
Filtry:

Anioły wiosenne

Produkty: 12
14,90 zł
22,50 zł
143,00 zł
165,00 zł
63,99 zł
25,00 zł
13,20 zł
22,50 zł
25,00 zł
34,99 zł
17,90 zł
57,00 zł

Po co kupujemy anioły?

Anioł jest elementem dekoracyjnym, który doskonale sprawdza się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i w nowoczesnych oraz minimalistycznych. Czemu tak chętnie stawiamy je w naszych czterech ścianach?

W kulturze chrześcijańskiej anioł ma bardzo bogatą symbolikę. Jest bytem duchowym, pozbawionym ludzkich potrzeb. Symbolizuje czystość i niewinność. Nie ma zdolności do czynienia zła, natomiast potrafi skutecznie mu zapobiegać. I dlatego chętnie traktujemy go jako naszego opiekuna, którego zadaniem jest zapewnienie nam bezpieczeństwa, ochrony, spokoju i radości. Ponadto anioły kojarzą się przede wszystkim ze stróżami, którzy potrafią czuwać nad ciepłem domowego ogniska, dziećmi, czy strzec miłości.

Wiosna – zielona pora roku

Wiosna – po długiej zimie wszyscy czekamy na nią z utęsknieniem. Dzień jest dłuższy i cieplejszy, a budząca się do życia przyroda dodaje energii jak nic innego. Z czym jeszcze kojarzy się wiosna? Pąki na drzewach, kwitnące krokusy, śpiew ptaków i coraz bardziej soczysta zieleń, gdzie tylko spojrzymy.

Przedwiośnie i wiosna to dobry moment na odświeżenie swojego mieszkania lub zmianę dekoracji. Dzięki temu wniesiemy nieco wiosennej świeżości, energii i ciepła do własnych czterech kątów. W jaki sposób to zrobić? Hiacynty i żonkile, rzeżucha, dekoracje, takie jak wiosenne anioły, wielkanocne zajączki czy pisanki oraz kolorowe tekstylne dodatki to doskonały sposób!

Mogą Ci się spodobać