Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Figurka Anioła Strażnika w Kremowej Szacie - Dekoracja do Domu i na Pomnik 21 cm

(0 opinii)
Kod produktu: CQP0701-24V/K
34,99 zł w tym VAT
Produkt dostępny: wysyłka w 48h
Dostawa od: 15 zł Dowiedz się więcej ➝

Opis produktu

Anioł symbolizujący czystość i niewinność jest produktem idealnym na prezent, do dekoracji domu i wnętrz oraz wspaniałym dodatkiem do pomnika. Piękny Anioł w kremowej szacie -całujący- jest produktem o najwyższej jakości. Jako producent tego produktu kontrolujemy działania produkcyjne, przekłada się to na wyrobie pięknych i niepowtarzalnych Aniołów. Anioł dzięki swej charakterystyce wprowadza przepiękny nastrój w miejscu, w którym został ustawiony. Aniołek wykonany z polirezynu, czyli najpopularniejszego do tego typu figurek tworzywa. Polirezyn gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne. 

Wielkość: 21 cm
 

Kim jest Anioł?

Anioł to figura rozsławiona przez chrześcijaństwo, choć niektóre źródła podają ich przedchrześcijańskie pochodzenie. Pod różną postacią znajdują się także w innych wierzeniach. Biblijne przekazy nie dostarczają wielu informacji o bytach, jakimi są anioły. Zgodnie z nimi wiemy, że są posłannikami Boga, a ich zadaniem jest opieka nad człowiekiem. 

Obecność anioła zapewnia ochronę przed siłami demonicznymi, ponieważ anioły prowadzą odwieczną walkę z Szatanem. Anioły są istotami troskliwymi i czystymi, wolnymi od żądzy i możliwości czynienia zła. Sławią Boga na ziemi, przekazują jego wolę ludziom i zanoszą modlitwy wiernych do nieba. Anioły są częstym motywem w sztuce, chętnie wykorzystywane są także jako elementy dekoracyjne.

Po co kupujemy figurkę Anioła?

Anioł jest elementem dekoracyjnym, który doskonale sprawdza się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i w nowoczesnych oraz minimalistycznych. Czemu tak chętnie stawiamy je w naszych czterech ścianach?

W kulturze chrześcijańskiej anioł ma bardzo bogatą symbolikę. Jest bytem duchowym, pozbawionym ludzkich potrzeb. Symbolizuje czystość i niewinność. Nie ma zdolności do czynienia zła, natomiast potrafi skutecznie mu zapobiegać. I dlatego chętnie traktujemy go jako naszego opiekuna, którego zadaniem jest zapewnienie nam bezpieczeństwa, ochrony, spokoju i radości. Ponadto anioły kojarzą się przede wszystkim ze stróżami, które potrafią czuwać nad ciepłem domowego ogniska, dziećmi, czy strzec miłości.

Wymiary
  • Wysokość: 21 cm
  • Szerokość: 12 cm
  • Głębokość: 9 cm
Cechy szczególne
  • Kolor: kremowy
  • Rodzaj figurki: Anioł

Opinie o produkcie

0/5
(0 opinii)
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Posiadasz ten produkt?

Pozostałe produkty z kategorii