Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Figurki led

Produkty: 8
24,50 zł
14,90 zł
22,50 zł
29,99 zł
25,00 zł
29,00 zł
22,99 zł
29,99 zł

Pamięć o zmarłych można wyrażać na wiele sposobów. Jednym z nich jest dbanie o grób. Kiedy odejdzie bliska osoba, zależy nam na tym, aby jej miejsce pochówku było piękne i schludne. Czujemy wewnętrzny spokój, kiedy wiemy, że robimy wszystko, aby nagrobek wyglądał elegancko. Nasi bliscy, którzy od nas odeszli, zasługują na to, aby miejsce, w którym zostali pochowani, było wyjątkowe. Z tą myślą stworzyliśmy ofertę, dzięki której każdy pomnik zyska niezwykłe ozdoby.

Znicz LED – wyjątkowa i trwała ozdoba grobu

Jednym z największych problemów wszelkich ozdób na cmentarz jest trwałość. Dotyczy to niemal każdego rodzaju dekoracji. Z drugiej strony ciężko sobie wyobrazić nagrobek bez zniczy. W takiej sytuacji rozwiązaniem idealnym są znicze LED na cmentarz. To połączenie tradycji z nowoczesnymi technologiami sprawiło, że możemy cieszyć się widokiem wyjątkowego oświetlenia na grobach naszych bliskich. W naszej ofercie dostępne są przepiękne znicze LED, których światło do złudzenia przypomina klasyczny płomień. Ich niewątpliwą zaletą jest trwałość. Znicz LED, w przeciwieństwie do swoich tradycyjnych odpowiedników, może służyć nieprzerwanym światłem nawet kilka miesięcy. Po tym czasie wystarczy jedynie wymienić baterie, aby znicz działał dalej.

Figurki LED na cmentarz bez konieczności wymiany wkładu

Tradycyjne znicze są wyjątkowe, jednak ich piękno mija wraz z wypaleniem się wkładu. W zależności od rodzaju paliwa w zniczu prawdziwym płomieniem możemy cieszyć się od kilku do maksymalnie kilkudziesięciu godzin. Żaden klasyczny znicz bez wymiany wkładu nie będzie palić się dłużej. Dzięki zastosowaniu technologii LED mamy ten problem z głowy. Lampka na cmentarz to produkt, który nie tylko pięknie wygląda, ale przede wszystkim tworzy nostalgiczny, niecodzienny klimat. To szczególnie polecane rozwiązanie dla ludzi, które mieszkają daleko od miejsca pochówku bliskich osób i nie mają możliwości chodzić na cmentarz regularnie. Niewątpliwą zaletą zniczy LED jest ich odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Sprawdzą się zarówno podczas upalnego lata, chłodnej jesieni, jak i mroźnej zimy. Znicze LED zniosą także intensywne opady deszczu lub śniegu. To idealne rozwiązanie na cały rok. Nasze figurki LED na cmentarz są wykonane z największą precyzją i dbałością o detale z trwałych materiałów. Sprawdzą się w każdej sytuacji.

Efektowne figurki LED na cmentarz w ofercie Goliathome!

Jeżeli zależy Ci na pięknie i estetycznie przyozdobionym nagrobku bliskiej osoby, nasze znicze LED będą najlepszym rozwiązaniem. Bez konieczności wymiany wkładów, za to w pełni odporne na działanie wszystkich czynników atmosferycznych. Oferujemy trwałe i wyjątkowe produkty, które odmienią każdy pomnik. Jeżeli interesują Cię inne elementy dekoracyjne na płyty nagrobne, nasze figurki na cmentarz spełnią Twoje potrzeby i oczekiwania. Wiemy, jak ważne dla rodziny jest dbanie o miejsce spoczynku ich najbliższych, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich naszych klientów. Szukasz dodatkowych pomysłów na przyozdobienie grobu? Aniołek LED na cmentarz to bardzo eleganckie, subtelne rozwiązanie, a bukiet sztucznych chryzantem to najchętniej wybierane kwiaty. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej szerokiej ofercie zróżnicowanego asortymentu dekoracyjnego, nasi klienci stworzą wyjątkowe kompozycje, które upiększą miejsce spoczynku ich najbliższych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.