Standardowa wysyłka gratis dla zakupów od 250 PLN

Liście i dodatki jesienne

Produkty: 25
8,50 zł
5,60 zł
7,40 zł
8,90 zł
8,90 zł
8,90 zł
7,90 zł
7,90 zł
5,80 zł
5,80 zł
13,00 zł
13,00 zł
13,00 zł
13,00 zł
13,00 zł
13,00 zł
4,60 zł
6,99 zł
21,00 zł
3,99 zł
18,90 zł
4,99 zł
6,50 zł
13,00 zł
1,40 zł

Złota pora roku, jaką jest polska jesień, kojarzy się nam przede wszystkim z wielobarwną przyrodą, a w tym z kolorowymi liśćmi, które tak chętnie podziwiamy i zbieramy w parkach. Niestety jako dekoracje żywe liście nie sprawdzają się najlepiej, ponieważ jeśli się ich nie zasuszy, szybko tracą swój blask i kondycję. Jeśli więc szukasz rozwiązania na jesienną dekorację, która będzie długo cieszyć oko i zdobić wnętrze, a przy tym wykorzysta motyw liści, sprawdź nasze sztuczne jesienne liście i stwórz z nimi wyjątkową kompozycję!

Sztuczne jesienne liście

Dodatki jesienne to element, który nadaje prawdziwego klimatu kolorowej pory roku. Sztuczne jesienne gałązki lub sztuczne liście jesienne pięknie prezentują się w wazonach oraz w bukietach przygotowanych ze sztucznych kwiatów. Dobrym pomysłem jest również uzupełnienie liśćmi i dodatkami jesiennymi ozdób na Halloween. Podobnie w przypadku dekoracji na Wszystkich Świętych – po wybraniu odpowiednich ozdób na nagrobek można dodatkowo dopełnić je o sztuczne liście, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Jeśli w swoim mieszkaniu, na ganku domu lub na tarasie bądź balkonie chcesz stworzyć jesienną aranżację, możesz pokusić się o wybór wianków ze sztucznych liści. To jesienne dodatki, które pięknie prezentują się, wisząc na drzwiach lub leżąc dookoła ozdobnej świeczki.

Dlaczego warto postawić na sztuczne jesienne liście? Ponieważ to ozdoba, którą będziesz się cieszyć co najmniej przez kilka sezonów. Zawsze nada wybranemu miejscu pożądanego klimatu, a dodatkowo wprowadzi zmianę w stosunku do innych, np. letnich aranżacji przestrzeni.

Sztuczne jesienne gałązki

W ofercie Goliat Home wśród sezonowych dodatków dekoracyjnych, oprócz jesiennych liści sztucznych, znajdziesz także sztuczne jesienne gałązki. Umożliwią Ci one zrobienie kolorowych bukietów i połączenie liści na przykład z pojedynczymi sztucznymi chryzantemami. Dostępne są różne warianty – od sztucznych gałązek dębu, po sztuczne gałązki klonu. To, co wybierzesz, zależy więc od Twojego autorskiego pomysłu na dekorację.

Poznaj szczegóły naszej oferty!

Mogą Ci się spodobać